Žymos archyvas: vartus

Titulų badas baigėsi: Ispanija – Europos čempionė!

Europa turi naują karalių. Į sostą po 44 metų pertraukos sugrįžta Ispanijos rinktinė, sekmadienį Austrijos sostinėje Vienoje vykusiame Senojo žemyno pirmenybių finale minimaliu rezultatu 1-0 įveikusi Vokietiją. Vienintelį įvartį sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį pelnė … Skaityti toliau

Europos čempionato finale – Rusiją sutriuškinusi Ispanija

Ketvirtadienį paaiškėjo ir antroji Europos čempionato finalo dalyvė – ja tapo Ispanijos rinktinė, pusfinalyje be didesnio vargo 3-0 sutriuškinusi Rusiją. Pirmasis įvartis krito antrojo kėlinio pradžioje, kai po Andreso Iniestos perdavimo išvengęs nuošalės iš arti … Skaityti toliau

Vėlyvas Lahmo įvartis paskandino Turkiją

Vokietijos rinktinė trečiadienį po dramatiškos kovos 3-2 įveikė Turkiją bei prasimušė į Europos čempionato finalą. Daugi ir pavojingai atakavę turkai įsiveržė į priekį 22 minutę – nors po pirmojo Colino Kazino Richardso smūgio kamuolys atsimušė … Skaityti toliau

Paskutinį kelialapį į ketvirtfinalį iškovojo rusai

Kovoje dėl paskutinio kelialapio į ketvirtfinalį D grupės rungtynėse Rusijos rinktinė užtikrintai įveikė švedus. Guuso Hiddinko treniruojama ekipa ketvirtfinalyje susikaus su trenerio gimtosios šalies Olandijos rinktine. Rusija 2 – 0 Švedija 24′ [1 – 0] … Skaityti toliau

Rinktinė be aistros ir kovingumo

Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė draugiškų rungtynių ciklą pradėjo pralaimėjimu. Užvakar Prahoje lietuviai 0:2 (0:1) nusileido Europos pirmenybėms besirengiančiai Čekijos rinktinei. Lietuvos rinktinės vadovų šūkis prieš rungtynes – „nesileisti mušamiems”. Jei spręstume tik pagal rezultatą, pralaimėjimas … Skaityti toliau

A lygos favoritai didina atotrūkį

Po 8-ojo turo rungtynių Lietuvos A lygoje dar labiau išryškėjo atotrūkis tarp favoritų ir vidutiniokų. Šeštadienį pergales šventė namie žaidusios komandos – FBK „Kaunas”, Panevėžio „Ekranas”, Marijampolės „Sūduva” ir Vilniaus „Vėtra”. Praėjusio sezono stipriausia Lietuvos … Skaityti toliau

Europoje ryškėja čempionų kontūrai

Ispanijoje ir Vokietijoje nugalėtojai jau žinomi, tačiau Anglijos, Italijos ir Prancūzijos čempionatuose kova dėl čempionų vardų dar nebaigta. Londono „Chelsea” ir Mančesterio „United” ekipos pasiryžusios kovoti iki galo. Kovojama ir dėl Anglijos, ir dėl UEFA … Skaityti toliau

„West Ham” ir „Tottenham” pasidalino po tašką

Anglijos „Premier” lygoje sekmadienį sužaistos dar vienerios 14-ojo turo rungtynes. Intriguojantis derbis tarp dviejų Londono komandų – „West Ham United” ir „Tottenham” – baigėsi lygiosiomis 1-1. Londono „West Ham” 1 – 1 Londono „Tottenham” 20′ … Skaityti toliau

Futbolininkai gruzinams parodė jų vietą

(2)

Įspūdingomis rungtynėmis Tbilisio Boriso Paichadzės stadione Lietuvos nacionalinė rinktinė baigė 2008-ųjų Europos čempionato atrankos kovas. Vakar mūsų futbolininkai su didžiuoju futbolu atsisveikino laimėdami prieš gruzinus 2:0. Rungtynėms teisėjavo Makedonijos teisėjų brigada, aikštės arbitras buvo Aleksandras … Skaityti toliau

Rekordininkas T. Danilevičius Gruzijoje nežais

Rytoj šešiose 2008 m. Europos futbolo čempionato atrankos varžybų grupėse bus sužaistos paskutinės rungtynės. Paskutinis susitikimas tarp Serbijos ir Kazachstano rinktinių vyks šį šeštadienį – lapkričio 24 dieną – Belgrade. Šios A grupės rungtynės turėjo … Skaityti toliau