Privatumo politika

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://maga.lt.

Kokius asmens duomenis renkame ir kodėl juos renkame

Komentarai

Kai lankytojai palieka komentarus svetainėje, mes renkame komentarų formoje rodomus duomenis, taip pat lankytojo IP adresą ir naršyklės vartotojo agento eilutę, kad galėtume aptikti šlamštą.

Anoniminė eilutė, sukurta iš jūsų el. Pašto adreso (dar vadinama hash), gali būti pateikta „Gravatar“ tarnybai, kad sužinotume ar ją naudojate. „Gravatar“ paslaugos privatumo politiką rasite čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus jūsų komentarą, jūsų profilio nuotrauka bus matoma visuomenei jūsų komentaro kontekste.

Laikmena

Jei įkeliate paveiksliukus į tinklalapį, turėtumėte vengti įkelti vaizdus su įterptais vietovės duomenimis (EXIF GPS). Tinklalapio lankytojai gali atsisiųsti ir išgauti bet kokius vietovės duomenis iš tinklalapio paveiksliukus.

Slapukai

Jei paliksite komentarą mūsų tinklalapyje, galite pasirinkti išsaugoti savo vardą, el. pašto adresą ir tinklalapio adresą slapukuose. Tai yra jūsų patogumui, kad jums nereikėtų dar kartą užpildyti savo duomenų, kai paliksite kitą komentarą. Šie slapukai truks vienerius metus.

Jei turite paskyrą ir prisijungiate prie šio tinklalapio, nustatysime laikiną slapuką, kad nustatytume, ar jūsų naršyklė priima slapukus. Šiame slapuke nėra asmeninių duomenų ir jis pašalinamas uždarius naršyklę.

Kai prisijungsite, mes taip pat nustatysime keletą slapukų, kad išsaugotume jūsų prisijungimo informaciją ir ekrano parinktis. Prisijungimo slapukai trunka dvi dienas, o ekrano parinkčių slapukai – metus. Jei pasirinksite „Prisiminti mane“, jūsų prisijungimas išliks dvi savaites. Jei atsijungsite nuo savo paskyros, prisijungimo slapukai bus pašalinti.

Jei redaguosite ar paskelbsite straipsnį, jūsų naršyklėje bus išsaugotas papildomas slapukas. Šiame slapuke nėra asmeninių duomenų ir jis tiesiog nurodo ką tik redaguoto straipsnio įrašo ID. Jis baigiasi po 1 dienos.

Įterptas turinys iš kitų tinklalapių

Šio tinklalapio straipsniuose gali būti įterpto turinio (pvz., vaizdo įrašų, paveiksliukų, straipsnių ir kt.). Įterptas turinys iš kitų tinklalapių elgiasi lygiai taip pat, tarsi lankytojas būtų apsilankęs kitoje svetainėje.

Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie jus, naudoti slapukus, įterpti papildomą trečiųjų šalių stebėjimą ir stebėti jūsų sąveiką su tuo įterptu turiniu, įskaitant jūsų sąveikos su įterptuoju turiniu stebėjimą, jei turite paskyrą ir esate prisijungę prie to tinklalapio.

Analitika

Šiame tinklalapyje naudojamas Google Analytics, kad suprastume, kaip lankytojai sąveikauja su tinklalapiu. Taip pat šiame tinklalapyje įdiegtos Google Analytics reklamavimo funkcijos: pakartotinė rinkodara ir reklamavimo ataskaitų teikimo funkcijos. Jei nenorite, kad Analytics būtų naudojama jūsų naršyklėje, galite įdiegti „Google Analytics“ naršyklės priedą. Sužinokite daugiau apie Google Analytics ir privatumą.

Reklama

Google naudoja slapukus, kad padėtų rodyti skelbimus savo partnerių tinklalapiuose, pvz., tinklalapiuose, kuriose rodomi Google reklamos skelbimai arba dalyvauja Google sertifikuotuose reklamos skelbimų tinkluose. Kai vartotojai apsilanko Google partnerio tinklalapyje, to galutinio lankytojo naršyklėje gali būti sukurtas slapukas.

Trečiųjų šalių tiekėjai, įskaitant Google, naudoja slapukus reklamos skelbimams teikti, atsižvelgdami į ankstesnius lankytojo apsilankymus šiame tinklalapyje.

Jei Google naudoja reklaminius slapukus, jis ir jos partneriai gali teikti reklamos skelbimus naudotojams, atsižvelgdami į jų apsilankymą šiame ir (arba) kitame interneto tinklalapyje.

Lankytojai gali atsisakyti suasmeninto reklamavimo apsilankę skelbimų nustatymuose. (Arba gali atsisakyti trečiosios šalies pardavėjo slapukų naudojimo asmeninei reklamai apsilankę www.aboutads.info.)

Kiek laiko mes saugome jūsų duomenis

Jei paliksite komentarą, komentaras ir jo metaduomenys bus saugomi neribotą laiką. Taip galime automatiškai atpažinti ir patvirtinti bet kokius tolesnius komentarus, o ne laikyti juos moderavimo eilėje.

Lankytojų, kurie užsiregistruoja mūsų svetainėje (jei yra), mes taip pat saugome asmeninę informaciją, kurią jie pateikia savo vartotojo profilyje. Visi vartotojai bet kuriuo metu gali matyti, redaguoti arba ištrinti savo asmeninę informaciją (išskyrus tai, kad negali pakeisti savo vartotojo vardo). Svetainės administratoriai taip pat gali matyti ir redaguoti šią informaciją.

Kokias teises turite savo duomenims

Jei šioje svetainėje turite paskyrą arba palikote komentarų, galite paprašyti gauti eksportuotą mūsų turimų jūsų asmens duomenų failą, įskaitant visus duomenis, kuriuos mums pateikėte. Taip pat galite paprašyti, kad mes ištrintume visus jūsų turimus asmens duomenis. Tai neapima jokių duomenų, kuriuos privalome saugoti administraciniais, teisiniais ar saugumo tikslais.

Kur siunčiame jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti patikrinti naudojant automatinę šlamšto aptikimo paslaugą.

Kontaktinė informacija

facebook.com/Maga.lt

Comments are closed.