Nors sveikuolių judėjimo banga šiandien, regis, atslūgo, Trakų rajono savivaldybės ekologas Kęstutis Petkūnas teigia, kad įsitraukimas į šį judėjimą anuomet jam išgelbėjo gyvybę. Grūdinimasis ir maudynės šaltame vandenyje vyrui padėjo užmiršti ilgus metus kamavusį lėtinį … Skaityti toliau

Liuteronų bažnyčios kryžius iškilo virš daugiabučių

Palangoje, ant gyvenamųjų namų kvartalo pradžioje statomos evangelikų liuteronų bažnyčios užkeltas septynias tonas sveriantis bokštas su varpu ir kryžiumi. Tai vienas svarbiausių bažnyčios statybos etapų, po kurio iki žiemos bus tęsiami išorės apdailos darbai, o … Skaityti toliau

Autsaideris „Neptūną” kankino tris kėlinius

Užvakar SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionato II diviziono rungtynėse Klaipėdos „Neptūnas” išvykoje susitiko su Kauno „Atletu”. ATLETAS – NEPTŪNAS 83:98 (22:19, 27:22, 15:21, 19:36). Žaidė ir taškus pelnė: „Atletui” – M. Simonavičius (37 min./10 … Skaityti toliau

Audringas „Neptūno” savaitgalis

Klaipėdos „Neptūno” krepšininkai audringą visomis prasmėmis savaitgalį užbaigė dvejomis rungtynėmis namie. Jie penktadienį žaidė Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyro atsakomąsias IV etapo rungtynes su „Šiauliais”, o šeštadienį rungtyniavo SEB Baltijos šalių krepšinio lygos (BBL) … Skaityti toliau

Gruzinui debiutuoti neleido situacija aikštelėje

Trečiadienį Klaipėdos „Neptūno” krepšininkai namie žaidė SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) II diviziono rungtynes su „Panevėžiu”. NEPTŪNAS – PANEVĖŽYS 95:92 (36:20, 22:22, 21:32, 16:18). Rungtyniavo ir pelnė taškus: „Neptūnui” – V. Pridotkas (26 min./17 tšk. … Skaityti toliau

„Neptūnas” sužaidė ilgiausias rungtynes

Klaipėdos „Neptūno” krepšininkai užvakar nesėkme pradėjo SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionato antrojo etapo kovas. Jie Estijoje pralaimėjo II diviziono rungtynes Talino „Kalev/Cramo” klubui. KALEV/CRAMO – NEPTŪNAS 108:104 (20:17, 4:25, 27:21, 27:15; 8:8, 9:9, 13:9). … Skaityti toliau

SEB BBL čempionatas: „Trileris” Estijoje truko 55 minutes

Klaipėdos „Neptūno” ir Talino „Kalev/Cramo” ekipos Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) antrojo diviziono varžybas pradėjo net 55 minutes trukusiu maču. Estijos sostinėje vykusių rungtynių nugalėtojui išaiškinti prireikė net 3 pratęsimų, o tokio ilgo mačo SEB … Skaityti toliau

Neptūniečiai „Atletą” nugalėjo, o į „Šiaulius” neįkibo

Savaitgalį Klaipėdos „Neptūnas” sužaidė paskutines dvejas Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato rungtynes šiais metais. Penktadienį neptūniečiai savo arenoje susitiko su Kauno „Atletu”, o šeštadienį išvykoje varžėsi su „Šiauliais”. NEPTŪNAS – ATLETAS 95:87 (30:24, 19:19, 32:20, … Skaityti toliau

LKL čempionatas: šalies pirmenybėse – pusiaukelė

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate 9 šalies klubai pasiekė pusiaukelę – visi sužaidė lygiai po 8 rungtynes. Dabar pirmenybėse skelbiama pertrauka iki sausio 12 dienos. „Sakalų” pakilimas Savaitgalį dvi pergales iš eilės iškovojo Vilniaus „Sakalai”, … Skaityti toliau

„Neptūnas” vėl nugalėjo „Sakalus” ir išgąsdino „Rytą”

Savaitgalį dar dvejas rungtynes Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate sužaidė Klaipėdos „Neptūnas”. Neptūniečiai penktadienį namie varžėsi su Vilniaus „Sakalais”, o šeštadienį išvykoje kovėsi su šalies čempionu sostinės „Lietuvos rytu”. NEPTŪNAS – SAKALAI 84:75 (19:14, 24:22, … Skaityti toliau