SEB BBL čempionatas: „Trileris” Estijoje truko 55 minutes

Klaipėdos „Neptūno” ir Talino „Kalev/Cramo” ekipos Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) antrojo diviziono varžybas pradėjo net 55 minutes trukusiu maču. Estijos sostinėje vykusių rungtynių nugalėtojui išaiškinti prireikė net 3 pratęsimų, o tokio ilgo mačo SEB BBL čempionate komandoms dar nėra tekę žaisti. Pergalę rezultatu 108:104 iškovojo aikštės šeimininkai, rungtynių pabaigoje išsaugoję daugiau pagrindinių žaidėjų.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Neptūno” krepšininkai tvirtai laikė iniciatyvą savo rankose – jie pirmavo net 17 taškų skirtumu (68:51). Vis dėlto estai nepalūžo ir spurtavę 25:8 išlygino rezultatą (76:76).

Per pratęsimus klaipėdiečiams trūko jėgų. Įpusėjus antrajam pratęsimui penktąją pražangą užsidirbo Andrius Petkūnas ir buvo penktasis dėl pražangų limito rungtynes anksčiau laiko baigęs „Neptūno” žaidėjas. Ant suolo atsisėdus Petkūnui Klaipėdos ekipoje liko vos 5 galintys žaisti krepšininkai. Pasipriešinti estams ir išplėšti pergalės jie nepajėgė.

Likus žaisti 3 su puse minutės iki trečiojo pratęsimo pabaigos rezultatas buvo lygus (98:98), tačiau estai pelnė 6 taškus be atsako ir įgijo 6 taškų pranašumą (104:98), jų nebeišvaistė ir iškovojo pergalę.

„Neptūnui” koją pakišo itin didelis klaidų skaičius. Klaipėdiečiai per 55 žaidimo minutes prarado 34 kamuolius, estai – 25.

Rungtynių statistika

KALEV/CRAMO – NEPTŪNAS 108:104 (20:27, 4:25, 27:21, 27:15, 8:8, 9:9, 13:9). Neptūnas: Anisimovas 25, Petkūnas 16 (8 atk. k., 9 kl.), Dorsey 14 (7 kl.), Stanevičius 13, Dainys 9 (6 kl.), Ežerskis 9, Pridotkas 7, Mockus 5, Kasiulevičius 3, Buzas 3. Taiklumas: dvitaškiai 26/49 (53,1) ir 32/63 (50,8), tritaškiai 7/32 (21,9) ir 6/21 (28,6), baudos 35/52 (67,3) ir 22/30 (73,3). Atkovoti kamuoliai 50 ir 53, rezultatyvūs perdavimai 16 ir 15, perimti kamuoliai 19 ir 15, klaidos 25 ir 34, blokuoti metimai 5 ir 0.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma .