Žymos archyvas: pakamanis

M.Prekevičius lieka Šiauliuose, D.Pakamanis – į Ispaniją

„Šiaulių” klubas nusprendė priimti pastiprinimą – universiados čempioną 195 cm ūgio 23 metų įžaidėją Marių Prekevičių. Praėjusį sezoną „Šiaulių” marškinėlius vilkėjęs krepšininkas trečiadienį pasirašė naują sutartį, o komandoje turėtų debiutuoti rytoj Vilniuje vyksiančioje LKL čempionato … Skaityti toliau

„Lietuvos rytas” pergale pradėjo BBL sezoną

Prasidėjo pirmosios Elitinio SEB BBL diviziono varžybos. Vilniuje vietos „Lietuvos rytas” rezultatu 80:72 (21:22, 18:18, 21:9, 18:23) nugalėjo „Šiaulių” ekipą. Rungtynių nebaigė vilniečių įžaidėjas Hollisas Pirce’as, kuriam trečiame kėlinuke buvo prakirsta lūpa. Rungtynes pradėjo Antonio … Skaityti toliau

LKL čempionatas: „Šiauliams” trūksta vienos pergalės

„Šiaulių” krepšininkai per antrąsias Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mažojo finalo serijos rungtynes namie 99:89 (27:23, 31:29, 26:21, 15:16) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną”. Dabar šiauliečiams iki bronzos apdovanojimų trūksta vienintelės pergalės. Pirmąsias rungtynes uostamiestyje „Šiaulių” krepšininkai laimėjo … Skaityti toliau

„Šiauliai” antrąkart įveikė „Neptūną”

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mažajame finale Šiaulių „Šiauliai”, dėka įspūdingo Dariaus Pakamanio pasirodymo, namuose rezultatu 99:89 palaužė Klaipėdos „Neptūno” krepšininkus ir serijoje iki 3 pergalių pirmauja 2:0. Visų rungtynių metu vyko atkakli kova. Pirmajame kėlinuke … Skaityti toliau

„Šiauliai” po dramatiškos kovos pralaimėjo mažąjį BBL finalą

Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) finalo ketverto, vykstančio Rygoje, kovoje dėl trečiosios vietos Šiaulių „Šiauliai”, po itin nervingos ir atkaklios kovos, rezultatu 88:94 turėjo pripažinti Ventspilio „Ventspils” krepšininkų pranašumą. Šiauliečiams nepakako net ir rezultatyviausias rungtynes … Skaityti toliau

LKL čempionatas: „Šiauliai” pakilo aukštyn

Dvi pergales per Lietuvos krepšinio lygos (LKL) savaitgalio rungtynes iškovoję „Šiaulių” krepšininkai pakilo į ketvirtąją turnyro lentelės vietą Per pirmąsias ketverias LKL rungtynes šiauliečiai buvo iškovoję tik vien pergalę (pralaimėjo Kauno „Žalgiriui”, Vilniaus „Lietuvos rytui” … Skaityti toliau

Kėdainių „Nevėžis” – „Šiauliai” 57:69

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) antrojoje dvikovoje dėl bronzos medalių Kėdainių „Nevėžis” savo aikštėje 57:69 nusileido „Šiaulių” ekipai, kuri serijoje iki 3 pergalių pirmauja 2:0. Trečiosios rungtynės vyks gegužės 13 dieną Šiauliuose. Susitikmą sėkmingiau pradėjo „Šiauliai” … Skaityti toliau

SEB BBL finale – Vilniaus „Lietuvos ryto” triumfas

SEB BBL turi naują karalių. Taline vykusiame Baltijos krepšinio lygos finale Vilniaus „Lietuvos rytas” 86:74 įveikė čempiono titulą gynusį Kauno „Žalgirio” klubą. Naudingiausiu finalo žaidėju pripažintas F.House’as, į varžovų krepšį įmetęs 14 taškų. Mažajame finale … Skaityti toliau

SEB BBL trečiąją vietą iškovojo Šiaulių „Šiauliai”

(1)

Estijos sostinėje Taline pasibaigė SEB BBL mažojo finalo rungtynės tarp Šiaulių „Šiaulių” ir Kėdainių „Nevėžio”. Pergalę iškovojo ir trečiąją vietą Baltijos krepšinio lygoje užėmė Šiaulių klubas, rezultatu 76:59 įveikęs krepšininkus iš Kėdainių. Pirmojo kėlinio pradžioje … Skaityti toliau