SEB BBL trečiąją vietą iškovojo Šiaulių „Šiauliai”

Estijos sostinėje Taline pasibaigė SEB BBL mažojo finalo rungtynės tarp Šiaulių „Šiaulių” ir Kėdainių „Nevėžio”. Pergalę iškovojo ir trečiąją vietą Baltijos krepšinio lygoje užėmė Šiaulių klubas, rezultatu 76:59 įveikęs krepšininkus iš Kėdainių.

Pirmojo kėlinio pradžioje „Nevėžio” krepšininkai, vedami M.Česnavičiaus, pelniuso 7 taškus ir G.Maceinos (4 taškai) laimėjo atkarpą 11:4.

Šiaulių krepšininkai skaičiavo klaidas – komandos kapitonas V.Pauliukėnas per 5 žaidimo minutes suklydo 2 kartus, visa komanda per pirmąjį kėlinį – 7.

Antroje kėlinuko pusėje iniciatyvos ėmėsi A.Danusevičius, pelnęs 5 taškus iš eilės bei A.Mažutis, pridėjęs 4. Laimėta atkarpa 9:0.

Sėkmingo komandos draugų žaidimo įkvėpti antrojo kėlinio pradžioje taikliais tritaškiais „Šiaulių” komandos persvarą didino T.Klimavičius, D.Pakamanis ir M.Ruikis.

Į tai Kėdainių „Nevėžis” atsakė klaidomis – suklydo Ž.Stankus, G.Sirutavičius bei R.Adomavičius. Po taiklių T.Klimavičiaus, A.Mažučio, A.Jomanto dvitaškių šiauliečiai pasiekė didžiausią pranašumą pirmoje rungtynių pusėje 37:29.

Kėlinio pabaigoje po G.Maceinos tritaškio ir M.Janišiaus dvitaškio „Nevėžis” priartėjo iki 2 taškų (36:38). Jų entuziazmą prislopino taiklus D.Pakamanio tritaškis paskutinėmis antrojo kėlinuko sekundėmis.

Po didžiosios pertraukos taikliais T.Klimavičiaus, D.Pakamanio dvitaškiais bei A.Jomanto ir M.Ruikio tritaškiais šiauliečiai, spurtavo 14:2 ir padidino persvarą iki 17 taškų 55:38.

Ketvirtajame kėlinyje – A.Jomanto benefisas. „Šiaulių” komandos lyderis, per paskutiniąsias 10 minučių pelnęs 9 taškus, neleido suabejoti Šiaulių komandos pranašumu.

„Šiauliai”: A.Jomantas 20, A.Danusevičius 13, T.Klimavičius ir D.Pakamanis – po 12.

„Nevėžis”: M.Česnauskis 13, M.Janišius 10, G.Maceina ir Ž.Stankus – po 9.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , .

1 atsiliepimas į "SEB BBL trečiąją vietą iškovojo Šiaulių „Šiauliai”"