Žymos archyvas: taikliais

Kroatai nugalėjo prancūzus ir kovos dėl penktosios vietos

Ispanijoje vykstančio 35-ojo Europos vyrų krepšinio čempionato pusfinalyje dėl 5-8 vietų Kroatijos vyrų krepšinio rinktinė rezultatu 86:69 (21:13, 26:18, 14:19, 25:19) palaužė Prancūzijos krepšininkų pasipriešinimą ir kovos dėl penktosios vietos. Rungtynių pradžia neapsėjo be nesklandumu. … Skaityti toliau

Studentų lyga turi naujus čempionus

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) sezonas pasiekė finišo liniją. Pirmadienį buvo sužaistos didžiojo ir mažojo finalo rungtynės, po kurių paaiškėjo šio sezono laureatai. Iškilminga LSKL aštuntojo sezono uždarymo ceremonija vyks kitą pirmadienį Vilniaus rotušėje. Šiauliečiai … Skaityti toliau

SEB BBL finale – Vilniaus „Lietuvos ryto” triumfas

SEB BBL turi naują karalių. Taline vykusiame Baltijos krepšinio lygos finale Vilniaus „Lietuvos rytas” 86:74 įveikė čempiono titulą gynusį Kauno „Žalgirio” klubą. Naudingiausiu finalo žaidėju pripažintas F.House’as, į varžovų krepšį įmetęs 14 taškų. Mažajame finale … Skaityti toliau

SEB BBL trečiąją vietą iškovojo Šiaulių „Šiauliai”

(1)

Estijos sostinėje Taline pasibaigė SEB BBL mažojo finalo rungtynės tarp Šiaulių „Šiaulių” ir Kėdainių „Nevėžio”. Pergalę iškovojo ir trečiąją vietą Baltijos krepšinio lygoje užėmė Šiaulių klubas, rezultatu 76:59 įveikęs krepšininkus iš Kėdainių. Pirmojo kėlinio pradžioje … Skaityti toliau

Vitorijos „Tau Ceramica” – Vilniaus „Lietuvos rytas” 20:17 (po pirmojo kėlinio)

Ką tik baigėsi Eurolygos rungtynių tarp Vitorijos „Tau Ceramicos” ir Vilniaus „Lietuvos ryto” pirmasis kėlinys. Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę šeimininkai įsiveržė į priekį 20:17. Rungtynes vilniečiai pradėjo efektyviai bei efektingai – R. Štelmaherio taiklus tritaškis, … Skaityti toliau

„Žalgiris” Eurolygos varžybas pradėjo pergalingai

Sunkiose ir permainingose pirmose Eurolygos runtynėse Kauno „Žalgirio” krepšininkai po atkaklios kovos svečiuose rezultatu 78:75 (17:18, 17:24, 22:17, 22:16) įveikė Liublianos „Olimpija” klubą ir naująjį sezoną pradėjo sėkmingai. Kauno klubas nutraukė aštuonių iš eilės pralaimėjimų … Skaityti toliau