Vitorijos „Tau Ceramica” – Vilniaus „Lietuvos rytas” 20:17 (po pirmojo kėlinio)

Ką tik baigėsi Eurolygos rungtynių tarp Vitorijos „Tau Ceramicos” ir Vilniaus „Lietuvos ryto” pirmasis kėlinys.

Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę šeimininkai įsiveržė į priekį 20:17.

Rungtynes vilniečiai pradėjo efektyviai bei efektingai – R. Štelmaherio taiklus tritaškis, M. Nielseno dėjimas iš viršaus, dvitaškis su bauda pribloškė galingai namuose žaidžiančius baskus – 8:3.

Vitorijos krepšininkai atakas dažniau baigdavo klaidomis, nei taikliais metimais.

S. Jasaitis, F. House’as, R. Štelmaheris taikliais tritaškiais varė į neviltį baskus gynyboje, R. Javtoko įspūdingi blokai – puolime.

Šeimininkų puolime žibėjo L. Scola bei S. Erdoganas, kurių dėka pavyko sumažinti skirtumą.

Paskutinėje pirmojo kėlinio minutėje vilniečiai pateko į žaidimo krizę, kuria pasinaudoję baskai įsiveržė į priekį.

Vilniaus klubui – tai vienos svarbiausių rungtynių šį sezoną. Išvykoje nugalėję Vitorijos „Tau Ceramica” vilniečiai iškovotų antrąją pergalę „Top 16” turnyre ir sustiprintų savo galimybes patekti į ULEB Eurolygos ketvirtfinalį.

Pralaimėjimo atveju Vilniaus klubas gerokai sukomplikuotų savo padėtį debiutiniame Eurolygos sezone.

Svarbios rungtynės ir pačiam „Tau Ceramica” klubui, kuris praėjusią savaitę pralaimėjo rungtynes išvykoje prieš Maskvos CSKA.

Tiek Vilniaus „Lietuvos rytas”, tiek Vitorijos „Tau Ceramica” „Top 16” turnyre yra iškovoję po vieną pergalę bei patyrę po pralaimėjimą, todėl šių dviejų ekipų akistata itin svarbi kovoje dėl kelialapio į ketvirtfinalį.

Toliau stebina Zagrebo „Cibona”, kuri iškovojo trečiąją pergalę iš eilės Top 16 turnyre. Neseniai pasibaigusiose rungtynėse Zagrebo krepšininkai įveikė Trevizo „Benneton” klubą 91:80.

R. Šiškauskas pralaimėjusiems pelnė 14 taškų. Rezultatyviausiai Trevizo komandoje žaidė D.Nicholas – 29 taškai.

Zagrebo „Cibona” vedliais buvo J. Pennas – 24 taškai, B. Davisonas – 20, L. Warrenas – 15 taškų.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , .