„Šiauliai” antrąkart įveikė „Neptūną”

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mažajame finale Šiaulių „Šiauliai”, dėka įspūdingo Dariaus Pakamanio pasirodymo, namuose rezultatu 99:89 palaužė Klaipėdos „Neptūno” krepšininkus ir serijoje iki 3 pergalių pirmauja 2:0.

Visų rungtynių metu vyko atkakli kova. Pirmajame kėlinuke iš pradžių dažniau persvarą turėjo svečiai, bet po to rezultatą persvėrė šiauliečiai, o pirmasis ketvirtis baigėsi aikštės šeimininkam pirmaujant 27:23. Antrojo kėlinuko viduryje, po Manto Ruikio dvitaškio komandas skyrė 7 taškai (40:33). Iki didžiosios pertraukos likus 1:29 Michailas Anisimovas dvitaškiu išlygino rezultatą (50:50), bet Darius Pakamanis pelnė savo 18-ąjį tašką ir suteikė savo ekipai 6 taškų persvarą ir užbaigė pirmąją rungtynių puse 58:52.

Trečiajame ketvirtyje „Šiauliams” pavyko įgyti dviženklį pranašumą (76:65). Jį šiauliečiai išlaikė iki kėlinuko pabaigos – 84:73. Likus 1:44 Aidas Viskontas gavo nesportinę pražangą, kuomet komandas skyrė vos 2 taškai (89:87). Tuo „Šiauliai” puikiai pasinaudojo, surengdami 8:0 spurtą ir susigrąžindami dviženklį pranašumą – 97:87. Likus 19 sekundžių „Neptūnas” nesugebėjo nieko pakeisti.

„Šiauliai”: D.Pakamanis – 29, M.Ruikis – 16, T.Klimavičius – 14 (7 atk. kam.), A.Čepulis ir A.Mažutis (5 rez. perd.) – po 9.

„Neptūnas”: V.Pridotkas – 26 (12 atk. kam.), R.Dorsey – 18, M.Anisimovas – 14 (7 atk. kam.).

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , .