Kėdainių „Nevėžis” – „Šiauliai” 57:69

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) antrojoje dvikovoje dėl bronzos medalių Kėdainių „Nevėžis” savo aikštėje 57:69 nusileido „Šiaulių” ekipai, kuri serijoje iki 3 pergalių pirmauja 2:0.

Trečiosios rungtynės vyks gegužės 13 dieną Šiauliuose.

Susitikmą sėkmingiau pradėjo „Šiauliai” – po taiklių D.Pakamanio, A.Masiulio bei A.Jomanto metimų svečiai pirmavo 13:4.

„Nevėžį” nuo didesnių problemų gelbėjo G.Maceina, pelnęs 9 iš 13 komandos taškų.

Antrajame kėlinyje, daugiausia G.Maceinos, pelniusio 6 taškus ir M.Česnauskio – 5 taškai – pastangomis „Nevėžiui” pirmą kartą rungtynėse pavyko persverti rezultatą 28:26.

Šiauliečiai puolime atsakė klaidomis – kamuolį prarado D.Pakamanis, A.Vaškys, A.Masiulis. Klaidos neleido efektyviai pulti – svečiai per antrąjį kėlinį pelnė tik 10 taškų.

Trečiąjį kėlinį „Šiauliai” pradėjo laimėta atkarpa 8:0. Prie to daugiausia prisidėjo A.Masiulis, pelnęs 5 taškus iš eilės. 36:30 priekyje svečiai.

Tačiau „Nevėžio” krepšininkai baltos vėliavos nekėlė – taiklūs G.Maceinos ir R.Adomavičiaus metimai neleido „Šiauliams” pabėgti daugiau nei 2 taškais (36:38, 38:40).

Kėlinio pabaigoje svečiai šovė į priekį – po taiklių R.Vaičiūno, A.Vaškio ir A.Jomanto metimų – 47:38.

Sukauptą persvarą šiauliečiai išbarstė kevirtajame kėlinyje – G.Maceinos ir M.Česnauskio metimai leido priartėti iki 3 taškų 49:52.

„Šiaulius” gelbėti ėmėsi komandos lyderis A.Jomantas, pelnęs 5 taškus. D.Pakamanis pataikė tritaškį, po kurio „Nevėžio” varžovai tapo nepavejami 62:51.

„Šiauliai”: A.Jomantas – 17, A.Masiulis A.Vaškys – po 16, D.Pakamanis – 9.

„Nevėžis”: G.Maceina – 20, M.Česnauskis – 13, P.Počiuipa ir R.Adomavičius – po 5.

Pirmąją dvikovą 86:72 laimėjo savo aikštėje rungtyniavę „Šiaulių” krepšininkai.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , .