Žymos archyvas: dvejas

NML: „Studija” ir Aistė Pilvelytė

Nacionalinėje muzikos lygoje šį sekmadienį Aistė Pilvelytė susikaus su grupe „Studija”. Kovoje Va Bank – Andrius Rimiškis. „Studijai” tai bus paskutinės varžybos reguliariosiose NML varžybose ir yra mažai šansų, kad ši grupė galėtų patekti į … Skaityti toliau

Penney nori likti Kaune

Kirkas Penney į Kauno „Žalgirį” buvo pakviestas pavaduoti prieš pat sezoną traumą patyrusį brazilą Marcelo Machado. Vasarą sėkmingai rungtyniavęs pasaulio čempionate Japonijoje 196 cm gynėjas iš Naujosios Zelandijos neblogai pasirodė ir Lietuvos krepšinio lygos (LKL) … Skaityti toliau

“Juoda” naktis vagišiams iš automobilių

Du iš trijų transporto priemones apšvarinti mėginusius ilgapirščius pareigūnams sulaikyti padėjo tarnybinis šuo Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Kauno teisėsaugininkai užfiksavo ir išaiškino tris incidentus, kuriuose ilgapirščių taikiniu tapo transporto priemonės. Vienu svarbiausių veiksnių, padedančių … Skaityti toliau

Moterų rankinyje – daugiau teatro

Naujas Panevėžio „VikingMalt” vyriausiasis treneris Andrejus Perovas prieš pat sezoną atėjo iš moterų „Eastcon AG/Vilniaus kolegijos” ekipos ir kol kas mėgina suderinti darbą abiejuose klubuose 2006-2007 metų Lietuvos vyrų rankinio čempionatą 4 pergalėmis pradėjo tik … Skaityti toliau

„Neptūnas” repetavo su R. Girskio komanda

Neseniai pasiruošimą naujam sezonui pradėję Klaipėdos „Neptūno” krepšininkai užvakar savo arenoje žaidė pirmąsias kontrolines rungtynes su jau savaitę uostamiestyje besitreniruojančia Mariupolio „Azovmaš” komanda. Ši ukrainiečių ekipa, kurią treniruoja žinomas Lietuvos krepšinio specialistas Rimas Girskis, yra … Skaityti toliau

„Ekrano” kapitonas nori žaisti Rusijoje

Iš savaitę trukusios peržiūros Maskvos „Moskva” klube į Lietuvą grįžęs „Ekrano” kapitonas Mantas Savėnas neslėpė, kad norėtų savo karjerą tęsti šioje Rusijos aukščiausiojo diviziono komandoje. Tačiau, pasak FK „Ekranas” generalinio direktoriaus Tomo Sitnikovo, kol kas … Skaityti toliau

G.Gattuso turėtų praleisti pirmuosius du susitikimus

Italijos rinktinės saugas Gennaro Gattuso (Ivan Gennaro Gattuso) dėl užsitęsusios šlaunies traumos nerungtyniaus dvi savaites ir turėtų praleisti pirmąsias dvejas Pasaulio čempionato rungtynes Vokietijoje. Iš pradžių buvo manyta, kad saugas nežais tik pirmųjų rungtynių prieš … Skaityti toliau

Titulas – panevėžiečiams

Lietuvos vyrų rankinio čempionais tapo Panevėžio „VikingMalt” rankininkai, finalo serijoje įveikę Kauno „Lūšį-Akademiką” 3-0, bronzos medaliai atiteko „Vilniaus” rankininkams Baigėsi 2005-2006 metų Lietuvos vyrų rankinio čempionatas. Čempionų titulą pirmą kartą klubo istorijoje iškovojo Panevėžio „VikingMalt” … Skaityti toliau

Čempionės titulą tvirtai apgynė

Vilniaus „VPU Šviesos/Eglės” rankininkės trečią kartą iš eilės tapo Lietuvos čempionato nugalėtojomis. Jos finalo serijoje sausu rezultatu 3-0 įveikė kitą sostinės ekipą – „Eastcon AG-Vilniaus kolegiją” ir revanšavosi už gruodį patirtą nesėkmę per šalies taurės … Skaityti toliau

„Radviliškis” – ČLKL reguliaraus sezono nugalėtojas

Čikagos lietuvių krepšinio lygos (ČLKL) reguliaraus sezono nugalėtoja tapo „Radviliškio” komanda. Tai paaiškėjo po to, kai paskutinėse antrojo etapo varžybose radviliškiečiai antrąkart šiame sezone rezultatu 49:39 (29:22) paklupdė turnyro lentelės kaimynę, dukart ČLKL čempionę, „Alytaus” … Skaityti toliau