Žymos archyvas: alenga

„Žalgiriui” beliko žingsnis iki čempionų titulo

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) didžiojo finalo ketvirtose rungtynėse Kauno „Žalgiris” rezultatu 92:79 (27:23, 29:23, 16:15, 20:18) nugalėjo Vilniaus „Lietuvos ryto” ekipą ir serijoje iki 4 pergalių išsiveržė į priekį 3-1. Beveik pusvalandį trukęs pirmasis kėlinukas … Skaityti toliau

„Žalgiris” be vargo sutriuškino „Sakalus”

Kauno „Žalgirio” krepšininkai neturėjo vargo sostinėje, kur rezultatu 98:69 (22:15, 28:21, 24:15, 24:18) sutriuškino Vilniaus „Sakalus” ir iškovojo vienuoliktąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje. Pirmajame kėlinuke rezultatas ilgą laiką buvo apylygis, nes tikslūs „Sakalų” metimai neleido … Skaityti toliau

D.Šalenga sugrįžta į Kauno „Žalgirį”

Pirmuoju Kauno „Žalgirio” krepšinio klubo šią vasarą įsigytu žaidėju tapo Dainius Šalenga. Su anksčiau 5 metus Kaune rungtyniavusiu puolėju pasirašyta dvejų metų sutartis. Pastaruosius du sezonus Dainius Šalenga praleido Ispanijos aukščiausiosios lygos Žeronos „Akasvayu” klube. … Skaityti toliau

Krepšinis: „Žalgiris” komandą burs aplink branduolį

Kauno „Žalgirio” ir Šiaulių „Šiaulių” krepšinio klubų vadovai pradėjo rikiuoti gretas naujajam sezonui. Šiauliečiai vyriausiuoju treneriu paskyrė komandos senbuvį Robertą Giedraitį, o „Žalgirio” vadovai pasiūlė ir toliau dirbti trenerių tandemui Rimantui Grigui ir Dariui Maskoliūnui. … Skaityti toliau

Krepšinis: D.Šalenga grįš į „Žalgirį”?

Ispanijoje tvirtinama, neva Dainius Šalenga nenori pratęsti sutarties su Žeronos „Akasvayu” klubu, mat sulaukė gero pasiūlymo iš Lietuvos Pastaruosius dvejus metus praleidęs Žeronos „Akasvayu” ekipoje 30 metų 197 cm ūgio puolėjas Dainius Šalenga gali grįžti … Skaityti toliau

Europos taurę laimėjo D.Šalengos klubas

FIBA Europe organizuojama Europos taurę laimėjo Žironos „Akasvayu” ekipa, finale rezultatu 79:72 (17:15, 23:21, 19:19, 20:17) nugalėjusi Rimo Girskio treniruojamą Mariupolio „Azovmash” ekipą. Rungtynėse dėl trečios vietos Bolonijos „Virtus” nugalėjo Madrido „Estudiantes” ekipą rezultatu 80:62. … Skaityti toliau

Po traumos – abipusiai kaltinimai

Rungtynėse su Airija Dainiaus Šalengos patirta kojos trauma gerokai paaštrino jo santykius su Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės gydytoju Robertu Narkumi. Paskutinysis komandą palikęs D.Šalenga jaučiasi įsižeidęs, jog gydytojas neįžvelgė jo traumos, o po to sukėlė … Skaityti toliau

Pinigai svarbiau už Lietuvą

Traumelė virto supertrauma Beveik visą vasarą Europos krepšinio čempionatui Serbijoje ir Juodkalnijoje besirengęs Lietuvos rinktinės žaidėjas D.Šalenga vis dėlto nusprendė sprukti iš komandos. Žaidėjui nė motais, kad Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės paramos fondas jo personai … Skaityti toliau

Rinktinei jėgų įkvėps žaidėjų pasiaukojimas

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė, rengdamasi Europos čempionato finaliniam turnyrui, sulaukė dar vienos nemalonios naujienos: dėl kelio traumos jai negalės padėti dar vienas patyręs žaidėjas – puolėjas Dainius Šalenga. „Mes per visą pasirengimo etapą nestokojome sunkių … Skaityti toliau

Ketvirtajame kėlinyje serbai nušlavė lietuvius

Europos vyrų krepšinio čempionatui besirengianti Lietuvos rinktinė šeštadienį Podgoricoje (Juodkalnija) pasibaigusiame keturių komandų turnyre „ProMonte Super Kup” liko trečia, paskutiniosiose rungtynėse pralaimėjusi Serbijos ir Juodkalnijos komandai 80:94 (18:16, 27:21, 20:22, 15:35). Turnyro laimėtojais tapo visas … Skaityti toliau