„Žalgiris” be vargo sutriuškino „Sakalus”

Kauno „Žalgirio” krepšininkai neturėjo vargo sostinėje, kur rezultatu 98:69 (22:15, 28:21, 24:15, 24:18) sutriuškino Vilniaus „Sakalus” ir iškovojo vienuoliktąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje.

Pirmajame kėlinuke rezultatas ilgą laiką buvo apylygis, nes tikslūs „Sakalų” metimai neleido kauniečiams nutolti. Vis dėlto per pskutines pusantros minutės Damiras Markota pelnė 4 taškus, o Paulius Jankūnas pataikė tritaškį ir „Žalgiris” buvo priekyje 22:15.

Antrajame kėlinuke D.Markotos dvitaškis su pražanga padidino žalgiriečių pranašumą iki dviženklio (25:15). Likusį kėlinuko laiką „Sakalai” neleido svečiams didinti persvaros, tačiau priartėti nesugebėjo. Mantas Kalnietis užbaigė kėlinuką trim taškais ir ilsėtis ekipos išėjo „Žalgirui” pirmaujant 50:36.

Po didžiosios pertraukos „Sakalų” jėgos išseko, o kauniečiai iš pradžių laimėjo atkarpą 7:0 ir padidino pranašumą iki 21 taško (57:36), o kėlinuko viduryje turėjo sunkiai pavejamą 26 taškų persvarą (66:40). Po trijų kėlinukų „Žalgiris” pirmavo 74:51.

Paskutiniame kėlinuke „Sakalams” kelis sykius buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki 18 taškų, tačiau aikštelėje pasirodęs Artūras Milaknis smeigė tritaškį, Dainius Šalenga pridėjo dvitaškį ir du tritaškius, o „Žalgirio” pranašumas šoktelėjo iki 29 taškų (96:67). Susitikimą kauniečiai laimėjo 98:69.

„Sakalai”: R.Matulis 18, G.Kurtinaitis 13 (7 atk.kam.), A.Labuckas 10 (10 atk.kam., 2 blk.), J.Sinica 9 )5 rez.perd.), J.Kaziliūnas 8.

„Žalgiris”: D.Šalenga 17 (4 per.kam.), D.Markota 16, J.Mačiulis, M.Popovičius ir M.N’Diaye (10 atk.kam.) – po 12, M.Kalnietis 10 (7 rez.perd., 4 kld.), P.Jankūnas (7 atk.kam.) ir M.Brownas – po 7.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , .