Europos taurę laimėjo D.Šalengos klubas

FIBA Europe organizuojama Europos taurę laimėjo Žironos „Akasvayu” ekipa, finale rezultatu 79:72 (17:15, 23:21, 19:19, 20:17) nugalėjusi Rimo Girskio treniruojamą Mariupolio „Azovmash” ekipą. Rungtynėse dėl trečios vietos Bolonijos „Virtus” nugalėjo Madrido „Estudiantes” ekipą rezultatu 80:62.

Finalinio ketverto šeimininkai, kurie prieš finalą buvo vadinami neabejotinais favoritais, palaužė varžovus iš Ukrainos tik paskutinėmis ketvirtojo kėlinuko minutėmis.

Dainius Šalenga nugalėtojams pelnė 9 taškus, atkovojo 5 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Akasvayu”: A.McDonald 25, G.Fucka ir M.Gasol – po 12, D.Šalenga 9.

„Azovmash”: Kh. El-Amin 16, P.Liadellis ir K.Bajramovic (8 atk. kam.) – po 15, R.Gulyas 12.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma .