Žymos archyvas: sužaidė

P.Gasolis sužaidė 100-ąsias rungtynes Ispanijos rinktinėje

Ispanijos rinktinės lyderiui Pau Gasoliui olimpiados rungtynės su Kroatijos ekipa tapo jubiliejinėmis. 28 metų 215 cm ūgio vidurio puolėjas sužaidė 100-ąsias rungtynes nacionalinėje Ispanijos rinktinėje. P.Gasolis debiutavo rinktinėje 2001 metų rugpjūčio 15 dieną Europos čempionato … Skaityti toliau

Sh.Brownas išsiųstas į NBDL

Klivlendo „Cavaliers” klubas nusprendė išsiųsti gynėją Shannoną Browną į NBA vystymosi lygos (NBDL) „Valley Vipers” ekipą. Šį sezoną Sh.Brownas „Cavaliers” gretose sužaidė 12 rungtynių, vidutiniškai per vienerias pelnydamas 7,9 taško, atkovodamas 1,3 kamuolio ir atlikdamas … Skaityti toliau

Šeštoji „Lietuvos ryto” pergalė Eurolygoje

Vilniaus „Lietuvos rytas” namuose rezultatu 75:62 (22:19, 20:25, 20:16, 13:12) nugalėjo Milano „Armani Jeans” komandą ir Eurolygos B grupėje iškovojo šeštąją pergalę bei sustiprino savo pozicijas. Rungtynes geriau pradėjo varžovai, kurie dėka puikiai rungtyniavusio Ansu … Skaityti toliau

V.Pečiukas kol kas lieka Lietuvoje

Kauno „Žalgirio” žaidėjas 25 metų 99 cm ūgio Vaidotas Pečiukas grįžo iš peržiūros Vengrijos komandoje. Kol Kauno klubas derina galimas puolėjo išvykimo sąlygas, V.Pečiukas lieka Lietuvoje. Prieš savaitę žalgirietis išvyko į Vengrijos Pakšo „Atomeromu” komandos … Skaityti toliau

D.Kasparaitis Rusijoje neužsibus

Iš Niujorko į Sankt Peterburgą laikinai persikėlęs ledo ritulininkas tikisi dažniau apsilankyti Lietuvoje Tituluočiausias Lietuvos ledo ritulininkas Darius Kasparaitis iš Amerikos persikėlė į Europą – 1992 metų olimpinis čempionas rungtyniaus Sankt Peterburgo ASK (Rusija) komandoje. … Skaityti toliau

„Juventus” iškovojo dramatišką pergalę Turino derbyje

Sekmadienį Italijos lygoje įvyko likusios 6 turo rungtynės. „Juventus” triumfavo dramatiškame Turino derbyje, „Milan” pratęsė prastą savo formą Italijos lygoje, „Sampdoria” ir „Empoli” iškovojo užtikrinamas pergales, o „Lazio” dar kartą sužaidė lygiosiomis. Tuo tarpu „Udinese” … Skaityti toliau

„Interui“ – šešetukas

Klaipėdos „Atlantas” nepasigailėjo paskutinėje vietoje esančių ir gilią krizę išgyvenančių Visagino „Intero” futbolininkų. Klaipėdiečiai Vilniuje vykusiose rungtynėse A lygos debiutantus sutriuškino net 6:0. Tiesa, pirmo įvarčio reikėjo laukti beveik kėlinį, tik 44-ąją minutę „Atlanto” brazilui … Skaityti toliau

Švieslentėje – triženkliai skaičiai

Šeštadienį dar vienerias kontrolines rungtynes prieš oficialaus sezono pradžią sužaidė Klaipėdos „Neptūno” krepšininkai. Neptūniečiai savo arenoje susitiko su praėjusį sezoną ketvirtą vietą Ukrainos čempionate užėmusia Sumų „Sumichimprom” ekipa, kurią treniruoja žinomas Lietuvos treneris Rimantas Endrijaitis. … Skaityti toliau

R.Kaukėnas: „Nesvarbu, kas sužaidė geriausiai”

30 metų 192 cm ūgio gynėjas Rimantas Kaukėnas sužaidė sėkmingiausias rungtynes Lietuvos rinktinėje, pelnęs 22 taškus (9 taiklūs metimai iš 10) ir padėjęs nugalėti Italijos krepšininkus. „Rungtynės buvo labai sudėtingos, – po rungtynių sakė R.Kaukėnas. … Skaityti toliau

„Vilniaus” klubo piramidė griūva toliau

Didelių užmojų sezono pradžioje turėjęs sostinės „Vilniaus” futbolo klubas toliau byra. Pirmadienį „Vilniaus” klubas išplatino informaciją, jog komandą paliko dar trys žaidėjai – puolėjas Aivaras Laurišas, gynėjas Andrejus Sokolovas ir vartininkas Liudvikas Valius. Klubo oficialiame … Skaityti toliau