„Juventus” iškovojo dramatišką pergalę Turino derbyje

Sekmadienį Italijos lygoje įvyko likusios 6 turo rungtynės. „Juventus” triumfavo dramatiškame Turino derbyje, „Milan” pratęsė prastą savo formą Italijos lygoje, „Sampdoria” ir „Empoli” iškovojo užtikrinamas pergales, o „Lazio” dar kartą sužaidė lygiosiomis. Tuo tarpu „Udinese” sugebėjo rungtynių pabaigoje apversti viską aukštyn kojomis ir iškovoti pergalę.

Pirmajame Turino derbyje po keturių metų pertraukos triumfavo „Juventus” ekipa, paskutinėse rungtynių minutėse iškovojusi pergalę rezultatu 1-0 prieš „Torino”. Rungtynių didvyriu tapo rezultatyviausias „Serie A” žaidėjas Davidas Trezeguet, pelnęs įvartį 93 rungtynių minutę. „Torino” gynėjas Paolo Dellafiore smūgiavo kamuolį galva savo baudos aikštelėje, tačiau kamuolys atsidūrė pas D.Trezeguet, kuris puikiu smūgiu išplėšė savo komandai svarbią pergalę.

Ne taip sėkmingai šeštasis turas susiklostė kitam „Serie A” grandui „Milan” – klubas žaisdamas namuose sužaidė lygiosiomis 1-1 su „Catania” ekipa. Milano ekipa šiame Italijos čempionato sezone dar neiškovojo nei vienos pergalės „San Siro” stadione. Problemos ekipą užklupo 26 minutę. Aukštasis „Milan” vartininkas Zeljko Kalacas nesugebėjo apginti savo vartų ir varžovų komandos puolėjas Jorge Martinezas galva išvedė „Catania” klubą į priekį. Visgi „Milan” sugebėjo išvengti gėdingo pralaimėjimo dėka Kaka įvarčio nuo 11 metrų atžymos 48 minutę. Baudinys buvo skirtas už svečių gynėjo žaidimą ranka savo komandos baudos aikštelėje.

„Sampdoria” ekipa sugebėjo iškovoti įtikinamą pergalę rezultatu 3-0 rungtyniaudama namuose su „Atalanta” ekipa. Šiose rungtynėse pasižymėti į „Serie A” šiemet sugrįžęs Antonio Cassano. Italas pelnė trečiajį savo komandos įvartį 82 minutę ir neslėpė savo džiaugsmo nuo itin patenkintų vietos sirgalių. Taip pat trijų įvarčių dėka tris taškus iškovojo „Empoli”, namuose 3-1 įveikęs „Palermo” ekipą. Tačiau šiam klubui rungtynės susiklostė kiek sunkiau. Po pirmojo kėlinio svečiai pirmavo 1-0, tačiau antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje pasikeitė ir „Empoli” šventė pergalę 3-1.

„Lazio” problemos nesibaigia – klubas nesugebėjo iškovoti pergalės išvykoje prieš „Reggina”, o pagrindinis šio klubo puolėjas Tommaso Rocchi patyrė traumą. „Lazio” nuo 8 rungtynių minutės buvo priversta vytis varžovus, tačiau ekipą išgelbėjo Aleksandras Kolarovas, 74 minutę būdamas 30 metrų atstūmu nuo vartų sugebėjęs nuginkluoti varžovų vartininką. Tačiau rungtynių pabaiga „Lazio” ekipai nebuvo sėkminga, kadangi traumą patyrė Tommaso Rocchi ir puolėjas gali praleisti Čempionų lygos rungtynes su Madrido „Real”.

Itin dramatiškai rungtynės susiklostė Udinėje, kur vietos „Udinese” rezultatu 2-1 išplėšė pergalę prieš „Parma” ekipą. Pastarieji pirmavo nuo 72 minutės, tačiau už septynių minučių rezultatą išlygino „Udinese” puolėjas Fabio Quagliarella, o prieš pat runtynių pabaigą Cristianas Zapata išplėšė šeimininkams pelnytą pergalę.