„Interui“ – šešetukas

Klaipėdos „Atlantas” nepasigailėjo paskutinėje vietoje esančių ir gilią krizę išgyvenančių Visagino „Intero” futbolininkų. Klaipėdiečiai Vilniuje vykusiose rungtynėse A lygos debiutantus sutriuškino net 6:0.

Tiesa, pirmo įvarčio reikėjo laukti beveik kėlinį, tik 44-ąją minutę „Atlanto” brazilui Džonatanui Toresui pavyko įveikti Visagino žaidėjų gynybą.

Prieš pat pertrauką praleistas įvartis nepalaužė varžovų. Po pertraukos jie ir toliau uoliai gynė savo vartus. Tačiau, kai įpusėjus antrajam kėliniui kroatas Luka Aničičius įmušė antrą įvartį – „Intero” futbolininkai nuleido rankas.

Palūžusių visaginiečių baudos aikštelėje L.Aničičius ėmė tiesiog siausti. Jis dar kas keturias minutes – 71-ąją ir 75-ąją – pelnęs po įvartį, o 84-ąją min. realizavęs 11 m baudinį, padidino rezultatą net iki 5:0.

Tašką paskutinę rungtynių minutę padėjo dar vienas „Atlanto” legionierius Hrvatinas Gudeljis – 6:0.

Tai buvo trečiosios „Atlanto” ir „Intero” rungtynės šiame čempionate. Nemaloniausiu klaipėdiečiams rezultatu baigėsi pirmoji šių ekipų dvikova Klaipėdoje. Balandžio mėnesį „Intero” žaidėjai sugebėjo atimti iš „Atlanto” brangius taškus, kai sužaidė lygiosiomis 0:0. Rugpjūčio mėnesį dar kartą uostamiestyje susirėmusių ekipų nugalėtojas nekėlė abejonių. „Atlantas” išliejo pyktį laimėjęs 3:0.

„Interas” – „Atlantas” – 0:6 (0:1). D.Toresas (44 min.), L.Aničičius (67, 71, 75, 84 – iš 11 m), H.Gudeljis (90).

„Atlantas”: A.Lekevičius (nuo 80 min. P.Pocius), P.Šarūnas (nuo 46 min. E.Užkuraitis), D.Ramonas, K.Gnedojus, I.Begičius, K.Enrikė, A.Petreikis (nuo 77 min. D.Surblys), D.Navikas, D.Toresas, L.Aničičius, H.Gudeljis. Nukeltose iš 21-ojo turo rungtynėse Marijampolės „Sūduva” namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:1) su Vilniaus „Vėtra”.

30-ąją min. svečius į priekį išvedė Vachtangas Kvaracchelija, po šešių minučių rezultatą išlygino „Sūduvos” legionierius Vileris Souza.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , .