Žymos archyvas: aničičius

Futbolo čempionatas finišavo skandalingai

Per paskutinį, 36-ąjį, Lietuvos A lygos futbolo pirmenybių turą Panevėžio „Ekranas” užsitikrino bronzos medalius, nors panevėžiečių rungtynės su Visagino „Interu” buvo nebaigtos – beviltiškas čempionato autsaideris pristigo žaidėjų. Šeštadienį rungtynės Panevėžyje nutrauktos 47-ą minutę, kai … Skaityti toliau

„Interui“ – šešetukas

Klaipėdos „Atlantas” nepasigailėjo paskutinėje vietoje esančių ir gilią krizę išgyvenančių Visagino „Intero” futbolininkų. Klaipėdiečiai Vilniuje vykusiose rungtynėse A lygos debiutantus sutriuškino net 6:0. Tiesa, pirmo įvarčio reikėjo laukti beveik kėlinį, tik 44-ąją minutę „Atlanto” brazilui … Skaityti toliau

„Žalgiris” namuose sužaidė lygiosiomis su „Atlantu”

Šeštadienį prasidėjo „A Lygos” antrojo rato dvikovos. Pirmosiose rungtynėse Vilniuje trečią vietą užimantis „Žalgiris” tik rungtynių pabaigoje išlygino rezultatą dvikovoje su Klaipėdos „Atlantu”. Vilniaus „Žalgirio” stadionas Teisėjas – Deivis Kančelskis Vilniaus „Žalgiris” 1 – 1 … Skaityti toliau

A lyga: „Kauno” klube – vėl trenerių kaita

Lietuvos čempionams „Kauno” futbolininkams vakar pristatytas naujas vyriausiasis treneris – 42 metų bulgaras Angelas Červenkovas. Šią informaciją patvirtino klubo prezidentas Gintaras Ugianskis. Vasarį į „Kauną” atvykęs Baltarusijos specialistas Vladimiras Kurnevas vyriausiojo trenerio posto neteko po … Skaityti toliau

Netikusi čempionato pradžia

Tragiškesnės Lietuvos futbolo A lygos pirmenybių pradžios Klaipėdos „Atlanto” futbolininkai negalėjo įsivaizduoti. Praleidę apmaudų įvartį per pridėtą laiką, uostamiesčio žaidėjai pralaimėjo Vilniaus „Žalgiriui” 1:2. Įpusėjus antrajam kėliniui, klaipėdiečiai atidavė iniciatyvą vilniečiams, kurie 80-ąją min. išlygino … Skaityti toliau