Žymos archyvas: kėlinys

Įvarčiai pasipylė po pirmojo kėlinio

Sėkmingai Lietuvos senjorų futbolo pirmenybių finalinį etapą pradėjo Klaipėdos „Atlanto” veteranai, rezultatu 4:0 nugalėję Kauno „Takiosios Neries” komandą. Pirmenybių finišo tiesiąją pasiekė šešios komandos – po tris iš Aukštaitijos ir Žemaitijos. Jų rikiuotė tokia: Klaipėdos … Skaityti toliau

Lyderis „Vilnius” suklupo Marijampolėje

16-ojo Lietuvos čempionato turo rungtynėse Marijampolės „Sūduva” rungtyniaudama savo gausiai susirinkusių žiūrovų akivaizdavoje atsirevanšavo pirmenybių lyderiui „Vilniaus” klubui už pralaimėjimą, patirtą pirmojo rato varžybose bei pratęsė savo nepralaimėtų rungtynių seriją iki 9. Marijampolės „Sūduvos” stadionas, … Skaityti toliau

„Neptūnui” LKL vandenyse – geriau

Savaitgalį Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate buvo sužaistos šešerios rungtynės. Pralaimėjimų liūne BBL pirmenybėse skendęs Klaipėdos „Neptūnas” LKL turnyre atrodė nepalyginamai geriau. Neptūniečiai šeštadienį Vilniuje nugalėjo „Sakalus”, o sekmadienį gana rimtai Kaune pasipriešino „Žalgiriui”. SAKALAI … Skaityti toliau

Kauno „Žalgiris” -Pirėjo”Olympiakos” 72:99

Pirmasis vyr. trenerio A.Bagatskio blynas Eurolygoje virto anglimi. „Žalgiris” Eurolygos sezoną baigė gėdingai – Kauno klubą žiūrovų akivaizdoje 99:72 sutriuškino Pirėjo „Olympiakos”klubas. Kauno ekipa nesugebėjo pasipriešinti fantastiškai taikliai tritaškius mėčiusiems Jono Kazlausko auklėtiniams. Kai kurie … Skaityti toliau

„Lietuvos rytas” sutriuškino „Žalgirį” 98:68

Stipriausių Lietuvos krepšinio klubų – Kauno „Žalgirio” ir Vilniaus „Lietuvos ryto” – dvikovoje intrigos nebuvo. Sostinės „Siemens” arenoje vykusiose LKL ir BBL pirmenybėse „Lietuvos rytas” nesunkiai įveikė Kauno klubą 98:68. Pirmasis kėlinys prasidėjo permainingai. Pirmuosius … Skaityti toliau

Vilniaus „Lietuvos rytas” – Vitorijos „Tau Ceramica” 65:63

(2)

Vilniaus „Lietuvos rytas” laimėjo 65:63, bet ši pergalė prilygo pralaimėjimui. Tam, kad laimėtų būtinu 8 taškų skirtumu, vilniečiams ketvirtajame kėlinuke pritrūko jėgų. Į atkrintamąsias varžybas iš šios grupės pateko Maskvos CSKA ir Vitorijos „Tau Ceramica”. … Skaityti toliau

Rungtynės Vitorijoje „Žalgiriui” susiklostė tragiškai

(1)

Vitorijos „Tau Ceramica” savo aikštėje nepagailėjo Lietuvos čempionų ir Fernando Buesa arenoje sutriuškino savo varžovus 21 taško skirtumu – 94:73. Rungtynių startas sėkmingesnis buvo svečiams, pirmuosius rungtynių taškus pelnė E.Cota. Tačiau iš karto trimis taškais … Skaityti toliau

LKL favoritų dvikovoje pranašesnis buvo „Žalgiris”

Lietuvos krepšinio lygos (LKL), o taip pat ir SEB BBL varžybose Kauno „Žalgiris” namuose po atkaklios kovos rezultatu 74:63 (18:27, 23:12, 15:15, 18:9) nugalėjo Vilniaus „Lietuvos ryto” krepšininkus ir LKL iškovojo 7-ąją pergalę. Tuo tarpu … Skaityti toliau

U-17 atranka: lietuviai įveikė Maltą, serbai – Šiaurės Airiją

Šiandien buvo žaidžiamos trečios, paskutinės, Europos U-17 čempionato atrankos 1 grupės rungtynės. Marijampolėje „Sūduvos” stadione susitiko Lietuvos ir Maltos rinktinės, Kaune S.Dariaus ir S.Girėno stadione – be pralaimėjimų žengiančios Šiaurės Airijos ir Serbijos ir Juodkalnijos … Skaityti toliau