Kauno „Žalgiris” -Pirėjo”Olympiakos” 72:99

Pirmasis vyr. trenerio A.Bagatskio blynas Eurolygoje virto anglimi. „Žalgiris” Eurolygos sezoną baigė gėdingai – Kauno klubą žiūrovų akivaizdoje 99:72 sutriuškino Pirėjo „Olympiakos”klubas.

Kauno ekipa nesugebėjo pasipriešinti fantastiškai taikliai tritaškius mėčiusiems Jono Kazlausko auklėtiniams. Kai kurie žaidėjai kovoti ir nesistengė – ketvirtajame kėlinyje sirgalių nušvilptas aikštę paliko T.Beardas.

Pirmasis kėlinys prasidėjo taikliais S.Serapino ir D.Lavrinovičiaus tritaškiais.

Pirėjo ekipa Q.Lewiso, A. Žižičiaus ir T.Edney pastangomis atsakė laimėta atkarpa 12:2.

Nepasiteisino M.Kalniečio įtraukimas į startinį penketą – jaunasis žaidėjas blaškėsi aikštėje – prarastas kamuolys, viena pražanga.

Nenustebino T.Beardo „tuščias” žaidimas – per 7 minutes pramesti du metimai, vos vienas atkovotas kamuolys.

Vaidybinius sugebėjimus pademonstravo V.Ginevičius – žaidėjo artistiškas kritimas po P.Vasilopoulos prisilietimo įaudrino Kauno halės tribūnas.

Tai nepaveikė Kauno komandos – žalgiriečiai pirmajame kėlinyje nepataikė nė vieno dvitaškio iš 8.

Antrąjį kėlinį taiklių metimų serija pradėjo „Olympiakos” – du tritaškius pataikė C.Harisis, dvitaškiais jam pritarė Q.Lewisas ir P.Vasilopoulos.

Tam pasipriešinti sugebėjo tik D.Lavrinovičius, pataikęs pirmąjį Kauno komandos dvitaškį rungtynėse. 6 minučių atkarpą šeimininkai pralaimėjo 2:12.

Tris pražangas surinkusį rezultatyviausią „Žalgirio” žaidėją D.Lavrinovičių sėkmingai pavadavo R.Freemanas, pelnęs 5 taškus iš eilės.

Nemaloniu siurprizu Kauno „Žalgiriui” tapo C.Harisis, kėlinio pabaigoje pridėjęs dar 4 taškus. Iš viso jis pelnė 10 taškų.

Trečiajame kėlinyje kovojo tik D.Lavrinovičius – taiklus dvitaškis ir triuškinantis dėjimas.

Jam tritaškiu pritarė R.Freemanas. Kiti legionieriai žaidimui tik trukdė – T.Beardas rinko pražangas ir didino netaiklių metimų skaičių, K.Andersonas – prarado kamuolį.

Pirėjo „Olympiakos” puolimas veikė be priekaištų – po tritaškį pataikė R.Seibutis, N.Hatzis ir P.Vasilopoulos.

Graikų ekipa jau buvo pataikiusi pataikė 10 tritaškių iš 15. Kauno halės tribūnose tapo kaip niekada ramu.

N.Hatzis pataikė dar vieną tritaškį paskutinę atakai skirtą sekundę. Būtų juokinga, jeigu nebūtų graudu.

Ar nesulauksime dar vieno atsistatydinimo?

Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas. Vieni laukė rungtynių pabaigos, kiti galvojo apie tolimesnes kovas Eurolygos ketvitrfinalyje.

„Žalgiris”: D.Lavrinovičius 19, R.Freemanas ir P.Jankūnas po 12, S.Serapinas 11, J.Mačiulis ir V.Ginevičius po 5, M.Kalnietis ir T.Beardas po 4.

„Olympiakos”: N.Hatzis 21, C. Harisis ir Q.Lewisas po 14, P.Vasilopoulos 12, S.Schortsanitis ir M. Papamakarios po 8.

Kitose D grupės rungtynėse Barselonos „FCB Winterthur” 60:73 pralaimėjo Malagos „Unicaja”.

„FCB Winterthur”: R.De la Fuente – 10, R.Grimau – 9.

„Unicaja”: M.Brownas – 27, D.Santiago – 15, W.Hermannas – 9.