Žymos archyvas: čempionais

2007-ieji: pergalės, permainos, nusivylimai

KREPŠINIS. * Eurolygoje „Žalgiris” iškovojo vos 2 pergales ir patyrė 12 nesėkmių. * LKF taurę, nugalėjęs „Lietuvos rytą”, iškovojo „Žalgiris”. * Per ULEB taurės finalą „Lietuvos rytas” nusileido Madrido „Real”, tačiau iškovojo teisę žaisti Eurolygoje. … Skaityti toliau

A.Liubinskas: „Potencialo turime daugiau”

Lietuvos futbolininkams dvejos pastarosios rungtynės su italais paliko geriausius prisiminimus – abejos baigėsi lygiosiomis. Šiandien Lietuvos ir Italijos rinktinių 2008 metų Europos čempionato atrankos turnyro B grupės mačas Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadione prasidės 21 … Skaityti toliau

Gintarinė taurė lieka Klaipėdoje

Pasibaigus tarptautiniam bokso turnyrui „Gintarinė pirštinė”, pagrindinis prizas – pereinamoji taurė liko Klaipėdoje, o net 10 uostamiesčio boksininkų tapo čempionais tarp savo svorio kategorijos dalyvių. Atgimusiame ir antrus metus iš eilės rengiamame turnyre dalyvavo arti … Skaityti toliau

Paskutiniojo Bundesligos turo apžvalga

Šeštadienį Bundesligos futbolo pirmenybėse bus žaidžiami paskutiniojo turo susitikimai, prieš kuriuos vis dar neaišku, kas taps lygos čempionais. Paskutinį kartą tokia atkakli kova dėl trofėjaus vyko prieš ketverius metus, kuomet Dortmundo „Borussia” futbolininkai buvo paskelbti … Skaityti toliau

Mūsiškis ringe moko pasaulio čempionus

Vienas geriausių Klaipėdos kovotojų Sergejus Razvadovskis pastarąjį pusmetį didesnę laiko dalį praleidžia užsienyje rengiamuose turnyruose ir treniruočių stovyklose nei Lietuvoje. 22 metų Baltijos šalių kikbokso čempioną klaipėdietį už tūkstantines algas, kaip treniruočių partnerį ir universalų … Skaityti toliau

Sporto įvykių kalendorių pasklaidžius

(1)

Šiandien baigiame publikuoti trečiadienį pradėtą svarbiausių 2006 metų pasaulio, Lietuvos ir, žinoma, Klaipėdos sporto įvykių apžvalgą. Pabaigtuvėms prisiminsime paskutiniųjų dviejų ketvirčių įvykius. Liepa Kaune vykusiose tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose „EAA Permit Meeting Kaunas-2006” klaipėdietė Lina … Skaityti toliau

Svarbiausi mačai – ateityje

Vilniaus „Lietuvos ryto” krepšininkų žaidimas pastebimai gerėja, tačiau svarbiausios rungtynės kaunantis dėl ULEB taurės čempionų vardų dar laukia ateityje Elitiniame Senojo žemyno klubų turnyre – Eurolygoje – praleidę visą sezoną vilniečiai vėl grįžo į antrąjį … Skaityti toliau

Lietuvius egzaminuos varžovai iš keturių žemynų

Mūsų rinktinė C grupėje rungtyniaus su Turkijos, Graikijos, Kataro, Australijos ir Brazilijos komandomis Trys komandos – Graikija, Brazilija ir Australija – yra žemynų čempionės. Kataras kelialapį į Japoniją pelnė Azijos čempionate užėmęs trečiąją vietą, o … Skaityti toliau

Varžybos Vokietijoje lietuvių akimis

Kęstutis Latoža, buvęs Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris: – Į pasaulio čempionato pusfinalį iškopė tik Europos komandos. Net sunku paaiškinti, kodėl taip atsitiko. Didžiausias netikėtumas tas, kad ketvirtfinalyje pralaimėjo Brazilijos futbolininkai. To tikrai negalima buvo numatyti. … Skaityti toliau

Apžvalga: Vokietija – Argentina

Pirmajame Pasaulio čempionato ketvirtfinalyje susitinka vienos iš gražiausią žaidimą turnyre iki šiol demonstravusios rinktinės – turnyro šeimininkė Vokietija ir viena iš favoričių Argentina. Nei vokiečiai nei argentiniečiai kol kas nėra patyrę pralaimėjimo kartėlio, tačiau penktadienį … Skaityti toliau