Žymos archyvas: auklėtinis

Dviguba R.Berankio pergalė

Naujuosius metus jaunasis Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis sutiks pakylėtas – per paskutinį šių metų mėnesį jis laimėjo du turnyrus, tapo pasaulio jaunių reitingo lyderiu ir geriausių 2007 metų Lietuvos sportininkų rinkimuose užėmė aukštą penktąją vietą. … Skaityti toliau

Vaikų namuose – smurtas prieš personalą

Medikų pagalbos prireikė vaikų globos namų „Smiltelė” auklėtojai. Ją sumušė, įtariama, nuo neaiškių medžiagų apsvaigęs 12-metis auklėtinis. Vaikų globos namų „Smiltelė” auklėtoja Diana Kolman vis dar negali atsigauti po patirto šoko, tačiau darbo mesti neplanuoja. … Skaityti toliau

Paaiškėjo Lietuvos vaikų, jaunučių ir jaunių šachmatų čempionai

2007 m. balandžio 16-22 dienomis Druskininkuose vyko Lietuvos vaikų, jaunučių ir jaunių (vaikinų ir merginų atitinkamai iki 10, 12 iki 16 metų amžiaus) šachmatų čempionatai, kuriuose dėl šešių kelialapių į Pasaulio ir Europos jaunių šachmatų … Skaityti toliau

Penkiakovininkas rezultatų siekia tvirta valia

Po sunkios traumos atsigavęs Tadas Žemaitis šių metų pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionate sugebėjo patekti tarp geriausiųjų, o komandinėje įskaitoje kartu su Edvinu Krungolcu ir Andrejumi Zadneprovskiu laimėjo aukso medalį Praėjusią savaitę premjeras Gediminas Kirkilas pasveikino … Skaityti toliau

Imtynininkai sublizgėjo pasaulyje

Azerbaidžano sostinėje vykusiame pasaulio kariškių imtynių čempionate puikiai kovojo Lietuvos graikų ir romėnų imtynių stiliaus atletai, jie iškovojo tris medalius. Po nesėkmės pasaulio pirmenybėse gerą sportinę formą demonstravo Mindaugas Ežerskis, jis iškovojo sidabro medalį. Svorio … Skaityti toliau

Imtynininkas A.Kazakevičius – Europos jaunimo čempionato prizininkas

Vengrijos mieste Szombathelyje vykusiame Europos graikų-romėnų imtynių jaunimo čempionate bronzos medalį iškovojo Aleksandras Kazakevičius. Vilniaus pedagoginio universiteto studentas trečią vietą užėmė svorio kategorijoje iki 66 kilogramų. Pirmoje kovoje trenerių Remigijaus Gusto ir Ruslano Vartanovo auklėtinis … Skaityti toliau

V.Aleknos įpėdiniai diską meta vis toliau

Penkiolikametis kaunietis A.Gudžius vėl pagerino du Lietuvos rekordus Jaunoji metikų karta toliau džiugina aukštais rezultatais. Palangoje surengtame Lietuvos žiemos sezono ilgų metimų čempionate buvo pagerinti šeši nacionaliniai rekordai. Du iš jų pasiekė perspektyvus kaunietis Andrius … Skaityti toliau

Du Lietuvos imtyninkai – tarptautinio turnyro prizininkai

Kaliningrade vyko tarptautinis sporto meistro A.Šumilino laisvųjų imtynių jaunių turnyras. Du mūsų šalies atletai iškovojo bronzos medalius. Svorio kategorijoje iki 85 kilogramų trečią vietą užėmė trenerio Vyto Baltuonio auklėtinis Darius Antanauskas iš Klaipėdos. Tokį pat … Skaityti toliau

„Širdyse nešiojome aukso medalį”

Praėjusį savaitgalį Kaune pasibaigusiame Europos jaunimo (iki 20 metų) lengvosios atletikos čempionate dalyvavo net devyni klaipėdiečiai, o sėkmingiausiai iš jų pasirodžiusi Lina Grinčikaitė tapo Europos vicečempione. Šiandien kalbamės su Linos treneriu Edmundu Norvilu. Daug kas … Skaityti toliau

Jaunieji boksininkai tradicijos nepažeidė

Lietuvos jaunieji boksininkai, beveik kasmet Europos čempionatuose iškovojantys medalius, nepažeidė tradicijos ir neseniai Siofoke (Vengrijoje) įvykusiose 10-osiose jaunių (iki 17 metų) pirmenybėse. Sidabro apdovanojimą pelnė vilnietis Edgaras Sadovskis, o kauniečiai Vitalijus Solovjovas ir Egidijus Kavaliauskas … Skaityti toliau