Imtynininkai sublizgėjo pasaulyje

Azerbaidžano sostinėje vykusiame pasaulio kariškių imtynių čempionate puikiai kovojo Lietuvos graikų ir romėnų imtynių stiliaus atletai, jie iškovojo tris medalius.

Po nesėkmės pasaulio pirmenybėse gerą sportinę formą demonstravo Mindaugas Ežerskis, jis iškovojo sidabro medalį. Svorio kategorijoje iki 96 kilogramų mūsų šalies olimpietis nugalėjo Ajidiną Saharovą iš Azerbaidžano, estą Rihardą Karlsoną ir kaimyną iš Baltarusijos Šatą Narmaniją bei pateko į finalą, kur nusileido tik Rusijos atletui Davydui Kaladzei.

Iškovotų trofėjų kolekciją papildė pasaulio jaunimo čempionato prizininkas Aleksandras Kazakevičius. Trenerių Remigijaus Gusto ir Ruslano Vartanovo auklėtinis planetos kariškių čempionate sidabro medalį iškovojo svorio kategorijoje iki 74 kilogramų.

A.Kazakevičius laimėjo kovas prieš Indijos, Azerbaidžano ir Ukrainos atstovus, tačiau lemiamoje kovoje pralaimėjo rusui Jevgenijui Popovui.

Čempionato bronzos medaliu pasipuošė Aleksejus Djakonovas. Svorio kategorijoje iki 66 kilogramų atletas kovoje dėl trečiosios vietos aiškia persvara įveikė vokietį Heinzą Marnetą.

Pasaulio kariškių imtynių čempionate dalyvavo 99 sportininkai iš dvidešimties valstybių.

Baltarusijoje vykusiame tarptautiniame graikų ir romėnų imtynių jaunių turnyre sidabro medalį svorio kategorijoje iki 42 kg iškovojo Lietuvos olimpinio sporto centro (LOSC) auklėtinis Ramūnas Dagys.

Be jaunųjų Lietuvos imtynininkų, turnyre Gomelyje dalyvavo daugiau nei 200 sportininkų iš Baltarusijos, Rusijos, Lenkijos, Ukrainos, Azerbaidžano ir Moldovos.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma .