Žymos archyvas: aplenkė

Sudužusių vilčių diena

Nesėkmingus dviejų Lietuvos boksininkų, kurie olimpinį pasirodymą Pekine baigė per pirmąsias dvikovas, startus vakar pratęsė du mūsų šalies graikų-romėnų imtynių atstovai. Trečiadienį iš kovos dėl olimpinių medalių pasitraukė du iš keturių Lietuvos graikų-romėnų imtynių atstovų. … Skaityti toliau

„Formulė-1” priminė bulių kautynes

Lenktynės Ispanijoje vyko su koridos elementais – sportininkai žiūrovų nedžiugino lenktyniaudami, tačiau kelios pilotų kovos baigėsi įspūdingomis avarijomis. Tik šios lenktynininkų nesėkmės įnešė veiksmo į itin monotoniškas varžybas. Pirmoji staigmena paaiškėjo dar šeštadienio popietę. Šiemet … Skaityti toliau

Du medaliai ir kelialapis į Pekiną

Dviratininkė Simona Krupeckaitė pasaulio dviračių treko čempionate iškovojo du sidabro medalius bei kelialapį į Pekino olimpines žaidynes. Lietuvos sportininkė Mančesterio treke vykusiose 200 metrų sprinto finalo varžybose pralaimėjo tik čempionės titulą apgynusiai britei Victoriai Pendleton. … Skaityti toliau

Rami „Ferrari” pergalė Malaizijoje

Sekmadienį Malaizijos Sepango trasoje praūžė antrasis „Formulės 1” sezono etapas. Per gana ramias lenktynes pergalę šventė „Ferrari” lenktynininkas Kimi Raikkonenas. Antrąja vieta džiaugėsi Robertas Kubica iš „BMW-Sauber”, tokį puikų rezultatą pasiekęs pirmą kartą per savo … Skaityti toliau

J.Erlickas pasirašinėjo bajorystės popierius

Rašytojas Juozas Erlickas, išleidęs naują, jau keturioliktą savo knygą „Bajorų”, sako, kad dabar yra galimybė pigiai įsigyti bajorystės popierius. „Galite juos gauti ir valdiškoje įstaigoje, bet bus be mano parašo, tad gali būti padirbti”, – … Skaityti toliau

Kinija tapo stambiausia pasaulyje eksportuotoja

Kinija aplenkė Vokietiją ir tapo stambiausia pasaulyje eksportuotoja, rašo Didžiosios Britanijos dienraštis „The Daily Telegraph”. Šių metų rugpjūtį Kinija eksportavo prekių už 111 mlrd. JAV dolerių, o tai yra 55 proc. daugiau nei prieš metus … Skaityti toliau

Čempiono titulas pakibo ant plauko

„Ferrari” iki šių dienų išsaugojo tradiciją žengti nenuspėjamus žingsnius, tad ir per paskutinį šių metų „Formulės-1” Brazilijos etapą juodasis žirgas iš Maranelos pasipurtė karčius ir piestu stojo į kovą. Dar tada, kai „Ferrari” vadovavo jos … Skaityti toliau

Planetos čempionu tapo suomis K.Raikkonenas

2007 metų „Formulės-1” lenktynių pasaulio čempionato paskutinį – septynioliktąjį – etapą, Brazilijos „Grand Prix” lenktynes, laimėjo ir pirmą kartą pasaulio čempionu tapo prieš penkias dienas 28-ąjį gimtadienį atšventęs suomis Kimis Raikkonenas su „Ferrari”. Laimėjęs šeštąjį … Skaityti toliau

Lietus neatvėsino nežaboto azarto

Sukdamas 42-ąjį ratą ir automobilį sudaužęs „McLaren” lenktynininkas Fernando Alonso prisipažino, kad pavyti komandos draugą Lewisą Hamiltoną kovoje dėl „Formulės-1” čempiono titulo jam padėtų nebent stebuklas. „Formulės-1” istorijoje tokių lenktynių, atrodo, dar nėra buvę. Lenktynininkai … Skaityti toliau

Lietuvėms pabiro auksas

Italijoje vykstančiame pasaulio senjorų lengvosios atletikos čempionate aukso medalį ieties metimo rungtyje iškovojo klaipėdietė Jadvyga Putinienė. Ji pirmą vietą užėmė tarp 60-mečių ir vyresnių dalyvių. Maskvos olimpinių žaidynių dalyvė ietį nusviedė 32 m 68 cm. … Skaityti toliau