Žymos archyvas: pataikė

L.Kleizos tritaškis atnešė Lietuvai pergalę prieš Argentiną

(1)

Lietuva nurungė olimpinius čempionus. Pekine prasidėjusiame olimpinių žaidynių vyrų krepšinio turnyre Lietuvos rinktinė po dramatiškos atomazgos nugalėjo Argentiną rezultatu 79:75 (14:11, 20:19, 17:15, 28:30). Lemiama tritaškį iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei dviem sekundėm … Skaityti toliau

„Žalgiris” žingsniu lenkia varžovą

Namų sienos Vilniaus „Lietuvos rytui” nepadėjo. Čempionų titulą ginantis Kauno „Žalgiris” sostinėje per trečiąsias daug aistrų ir emocijų sukėlusias Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo rungtynes po pratęsimo 91:90 palaužė šeimininkus ir serijoje iki keturių pergalių … Skaityti toliau

„Žalgiris” pirmąsyk šį sezoną laimėjo „Siemens” arenoje

LKL čempionų titulą ginantys Kauno „Žalgirio” krepšininkai iškovojo pirmąją pergalę „Siemens” arenoje šį sezoną. Trečiose finalo rungtynėse kauniečiai 91:90 (23:22, 24:21, 16:14, 18:24, 10:9) įveikė Vilniaus „Lietuvos rytą” ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į … Skaityti toliau

LKL finalą pergalingai pradėjo „Lietuvos rytas”

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo seriją iki 4 pergalių sėkmingai pradėjo Vilniaus „Lietuvos ryto” komanda, kuri savo sirgalių akivaizdoje nugalėjo Kauno „Žalgiro” krepšininkus rezultatu 76:73 (23:17, 14:16, 19:15, 18:25). Rungtynės tradiciškai prasidėjo atkakliai ir nervingai, … Skaityti toliau

Eurolygoje – CSKA klubo triumfas

Šių metų Eurolygos finale nebuvo intriguojančios pabaigos. Maskvos CSKA su Ramūnu Šiškauskui pasistengė visus klausimus išspręsti dar ketvirtojo kėlinuko pradžioje ir šventė galutinę pergalę rezultatu 91:77 (22:21, 20:20, 21:16, 28:20). Naudingiausiu finalo varžybų žaidėju išrinktas … Skaityti toliau

Eurolygos mažąjį finalą laimėjo „Montepaschi“

Madride pasibaigė Eurolygos finalinio ketverto varžybų rungtynės dėl trečiosios vietos tarp Sienos „Montepaschi” su Rimantu Kaukėnu ir Kšištofu Lavrinovičiumi bei Vitorijos „Tau Ceramica” su Simu Jasaičiu. Po atkaklios kovos ir pratęsimo pergalę rezultatu 97:93 (21:19, … Skaityti toliau

Ketvirtfinalyje – „Alytaus“ barjeras

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) reguliarųjį sezoną vainikavo favoritų dvikova, o kitos ekipos iš paskutiniųjų kovėsi dėl vietų atkrintamosiose varžybose. Mačą pradės Dzūkijoje Vienuoliktuoju pralaimėjimu finišavo Klaipėdos „Neptūnas”, nusileidęs Vilniaus „Sakalams” 76:84. Vilniečiai beveik visas rungtynes … Skaityti toliau

BBL grandų dvikovoje pergalę šventė „Lietuvos rytas”

(1)

Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) rungtynėse Vilniaus „Lietuvos rytas” namuose rezultatu 91:79 (26:19, 13:23, 31:23, 21:14) nugalėjo Kauno „Žalgirį” ir čempionate pasiekė 16-ąją pergalę Rungtynes dvitaškiu pradėjo Jonas Mačiulis, tačiau metimu iš po krepšio atsakė … Skaityti toliau

„Lietuvos rytas” tik paskutinėmis sekundėmis nusileido „Tau Ceramica” ekipai

Vitorijoje pasibaigė Eurolygos TOP-16 etapo rungtynės tarp vietos „Tau Ceramica” ekipos ir Vilniaus „Lietuvos ryto”. Pergalę po atkaklios ir itin permainingos kovos rezultatu 87:84 (28:26, 22:17, 19:27, 17:15) iškovojo šeimininkai, kurie užsitikrino vietą Eurolygos ketvirtfinalyje. … Skaityti toliau

LKL: „Šiauliai” sensacingai parklupdė „Žalgirį”

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) varžybose Šiaulių „Šiauliai” namuose sensacingai rezultatu 76:70 (18:20, 8:10, 27:18, 23:22) nugalėjo Kauno „Žalgirį” ir čempionate iškovojo šeštąją pergalę. Rungtynės prasidėjo apylygiai, o po Pauliaus Jankūno dvitaškio „Žalgiris” išsiveržė į priekį … Skaityti toliau