Žymos archyvas: verenis

A.Katulis – į elitinę Suomijos lygą

Artūras Katulis tapo pirmuoju lietuviu, rungtyniausiančiu Suomijos elitinėje ledo ritulio lygoje. 26 metų šalies rinktinės gynėjas po peržiūros pasirašė kontraktą su „SaiPa Lappeenranta” klubu. Sutarties detalės neskelbiamos. Pastarosiose Suomijos pirmenybėse „SaiPa Lappeenranta” užėmė dvyliktąją vietą. … Skaityti toliau

Ledo ritulys: dešimt metų brandinta pergalė

Lietuvos jaunių (iki 18 metų) ledo ritulio rinktinė per lemiamas pasaulio II diviziono B grupės čempionato rungtynes Rumunijoje 5:2 palaužė Pietų Korėjos komandą ir iškovojo kelialapį į I divizioną. Pirmą kartą istorijoje šiame divizione žais … Skaityti toliau

Ledo ritulys: istorinė lietuvių pergalė

Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) rinktinė laimėjo Elektrėnuose vykusį pasaulio jaunimo II diviziono B grupės čempionatą ir pirmą kartą istorijoje iškovojo kelialapį į A divizioną. Lietuvių laimėjimas dar svaresnis todėl, kad dauguma mūsų žaidėjų buvo … Skaityti toliau

Puolėjų trio iš Liepojos

Šiuo metu Elektrėnuose vyksta pasaulio jaunimo (iki 20 metų) II diviziono B grupės čempionatas. Vieni Lietuvos rinktinės lyderių yra trys Liepojos „Metalurgs” puolėjai – Povilas Verenis, broliai Donatas ir Tadas Kumeliauskai. 16-metis Povilas Verenis Liepojoje … Skaityti toliau

Į Vengriją – pasitikrinti jėgų

Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinė lapkričio 10-12 dalyvaus turnyre Vengrijoje Lietuvos rinktinės varžovėmis Budapešte bus Vengrijos, Prancūzijos ir Slovėnijos nacionalinės komandos. Turnyras Vengrijoje yra vienas iš „Euro Ice Hockey Challenge” varžybų etapų. Oficialus pavadinimas – … Skaityti toliau