Žymos archyvas: sumetė

L.Kleizos tritaškis atnešė Lietuvai pergalę prieš Argentiną

(1)

Lietuva nurungė olimpinius čempionus. Pekine prasidėjusiame olimpinių žaidynių vyrų krepšinio turnyre Lietuvos rinktinė po dramatiškos atomazgos nugalėjo Argentiną rezultatu 79:75 (14:11, 20:19, 17:15, 28:30). Lemiama tritaškį iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei dviem sekundėm … Skaityti toliau

„Žalgiriui” beliko žingsnis iki čempionų titulo

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) didžiojo finalo ketvirtose rungtynėse Kauno „Žalgiris” rezultatu 92:79 (27:23, 29:23, 16:15, 20:18) nugalėjo Vilniaus „Lietuvos ryto” ekipą ir serijoje iki 4 pergalių išsiveržė į priekį 3-1. Beveik pusvalandį trukęs pirmasis kėlinukas … Skaityti toliau

„Žalgirio” viltis palaidojo „Olympiacos”

Kauno „Žalgiris” nebeturi vilčių kovoti Eurolygos ketvirtfinalyje. Kauno sporto halėje žalgiriečiai po atkaklios ir nervingos kovos rezultatu 52:61 (9:13, 19:14, 15:12, 9:22) turėjo pripažinti Pirėjo „Olympiacos” komandos pranašumą. Susitikimą sėkmingiau pradėjo graikai, kuriems P.Vasilopoulos ir … Skaityti toliau

LKL: „Šiauliai” sensacingai parklupdė „Žalgirį”

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) varžybose Šiaulių „Šiauliai” namuose sensacingai rezultatu 76:70 (18:20, 8:10, 27:18, 23:22) nugalėjo Kauno „Žalgirį” ir čempionate iškovojo šeštąją pergalę. Rungtynės prasidėjo apylygiai, o po Pauliaus Jankūno dvitaškio „Žalgiris” išsiveržė į priekį … Skaityti toliau

Italai po pratęsimo sugebėjo įveikti turkusSpausdinti

Antrose F grupės rungtynėse Italijos krepšininkai po sudėtingos kovos ir pratęsimo iškovojo labai svarbią pergalę kovoje dėl patekimo į ketvirtfinalį. Italai rezultatu 84:75 (15:29, 19:14, 24:11, 12:16, 14:5) įveikė Turkijos rinktinę. Italų jaunasis talentas Marco … Skaityti toliau

Lietuvos rinktinė iškovojo labai sunkią pergalę

(2)

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pirmose Europos čempionato antrojo etapo rungtynėse tik po sudėtingos ir itin atkaklios kovos rezultatu 79:74 nugalėjo Italijos komandą ir F grupės kovas pradėjo pergale. Rungtynės prasidėjo greitu ritmu. Abi ekipos skubėjo … Skaityti toliau

„Žalgiris” finalo serijoje išsiveržė į priekį

Penktose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo rungtynėse pergalę po sunkios kovos rezultatu 82:74 (21:13, 25:24, 19:14, 17:24) šventė namuose žaidę Kauno „Žalgirio” krepšininkai, kurie nugalėjo Vilniaus „Lietuvos rytą” ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į … Skaityti toliau

„Lietuvos rytas” išlygino finalo serijos rezultatą

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) antrosiose finalo rungtynėse Vilniaus „Lietuvos rytas” namuose, po pratęsimo, rezultatu 80:75 nugalėjo Kauno „Žalgirio” krepšininkus ir atsirevanšavo už pralaimėtas rungtynes išvykoje bei išlygino serijos rezultatą 1:1. Rungtynes sėkmingiau pradėjo vilniečiai, kurie … Skaityti toliau