Žymos archyvas: rungtis

Finalinį etapą vėl laimėjo Ž.Savickas

Šeštadienį Kaune vykusio 2007 metų finalinio Lietuvos galiūnų čempionato etapo nugalėtoju vėl tapo vilnietis Žydrūnas Savickas, per septynias rungtis surinkęs 62 taškus. Devynių geriausių šalies sportininkų varžybose pasaulio galiūnių čempionato bronzos medalininkas Ž.Savickas laimėjo šešias … Skaityti toliau

Žydrūnas Savickas – vėl stipriausias

Po traumos pasveikęs stipriausias planetos žmogus Žydrūnas Savickas neleido žiūrovams, kurių susirinko apie tūkstantį, suabejoti jo pergale per Klaipėdoje surengtą galiūnų „Grand Prix” etapą. Akivaizdi persvara Iš Biržų kilęs tvirtuolis laimėjo net keturias rungtis iš … Skaityti toliau

Ž.Savickas Palangoje buvo stipriausias

Palangoje varžėsi stipriausi Lietuvos vyrai Šeštadienį centriniame kurorto stadione vyko Lietuvos galiūnų čempionato antrasis etapas. Jame tvirtas lyderio pozicijas užėmė stipriausias planetos žmogus Žydrūnas Savickas. Iš šešių rungčių sportininkui nepavyko nugalėti tik vienoje. Pasitempė petį … Skaityti toliau

XXL: Gediminas Juodeika išliko svorio metimo lyderis

Praėjusį pirmadenį LNK realybės šou „XXL” dalyviai nutarė pašalinti verslininkę Jolantą Januškę, tačiau treneris Valdemaras Kavaliauskas suteikė jai galimybę išlikti projekte. „XXL” dalyviai Klimkynės dvare demonstravo savo jėgą lenktyniaudami pripučiamais ratais Merkio upėje, traukė vežimus, … Skaityti toliau

Olimpinė vicečempionė grįžta į daugiakovės elitą

(1)

Neseniai traumas išsigydžiusiai A.Skujytei iki geriausio šį sezoną penkiakovės rezultato pasaulyje pritrūko tik trijų taškų Sėkmingas daugiakovininkės Austros Skujytės pasirodymas Lietuvos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionate – daug žadanti paraiška kovo 2-4 dienomis Birmingeme (Anglija) … Skaityti toliau

Skirtingi talentų keliai

Prieš 2002 metų Solt Leik Sičio žiemos olimpines žaidynes lietuviai tradiciškai daugiausia tikėjosi iš ledo šokėjų poros Margaritos Drobiazko ir Povilo Vanago, tačiau buvo kalbama ir apie dvi perspektyvias sportininkes – slidininkę Iriną Terentjevą ir … Skaityti toliau

Pasaulio čempionas neskuba atsisakyti viengungio gyvenimo

Penkiakovininko E.Krungolco apdovanojimų kolekcijoje trūksta tik olimpinio aukso Penkiakovininkas Edvinas Krungolcas žingsnis po žingsnio artėja prie pagrindinio savo karjeros tikslo – olimpinio aukso medalio. Jis po tris kartus yra laimėjęs Europos čempionatą, pasaulio taurę, o … Skaityti toliau

„You Dance!” šokėjus kviečia ketvirtąsyk

Tradiciniu tapusio šiuolaikinių šokių konkurso „You Dance!” rengėjai – šokių kolektyvas „Plazma” – vėl kviečia visus uostamiesčio šokėjus išmėginti jėgas įdomiose rungtyse, beje, šįkart – iš esmės atnaujintose. Dalyvių, kuriems taikomas tik amžiaus cenzas – … Skaityti toliau

Nidos gelbėtojui – du aukso medaliai

Lietuviams trečias kartas nemelavo. Europos vandens gelbėtojų čempionate „Nivea Cup 2006” Vokietijoje šalies nacionalinės komandos atstovas laimėjo dvi pirmąsias vietas. Abi atiteko tam pačiam žmogui – Nidos gelbėtojui 18-mečiui Martynui Alseikai. Europos čempionate Lietuvos gelbėtojai … Skaityti toliau

Ž. Savickas pagerino dar vieną pasaulio rekordą

Stipriausias pasaulio žmogus Žydrūnas Savickas toliau gerina vieną pasaulio rekordą po kito. Šį kartą jis ne tik pasiekė naują rąsto kėlimo pasaulio rekordą, bet ir laimėjo prestižines „Grand Prix” serijos varžybas Olandijoje. Lietuvis iškėlė 205 … Skaityti toliau