Žymos archyvas: pietrusas

Lietuva po sunkios kovos nugalėjo prancūzus ir išliko nepralaimėjusi

Europos čempionato antrojo etapo varžybose Madride Lietuvos krepšininkai po itin sudėtingų ir nervingų rungtynių rezultatu 88:73 (19:18, 29:14, 20:28, 20:13) nugalėjo Prancūzijos komandą bei iškovojo ketvirtąjį tašką F grupėje. Nuo pat susitikimo pradžios vyko itin … Skaityti toliau

Malagos „Unicaja” – Kauno „Žalgiris” – 68:64

(1)

Kauno „Žalgiris” nieko nelemiančiose rungtynėse kovojo garbingai. Jaunojo talento M.Kalniečio vedamas Kauno klubas Eurolygos Top 16 etapo rungtynėse po atkaklios kovos 64:68 pralaimėjo Malagos „Unicaja” klubui. Pirmąsias penkias minutes išsiskyrė tik F.Pietrusas – vienas blokas, … Skaityti toliau

Prancūzijos krepšininkai įspūdingai iškovojo bronzą

Europos čempionato rungtynėse dėl trečios vietos Prancūzijos krepšininkai įspūdingai rezultatu 98:68 sutriuškino Ispaniją bei iškovojo bronzos medalius. Pirmajame ketvirtyje pirmavo tai viena, tai kita komanda, o paskutinę jo sekundę tritaškį pataikė ir rezultatą išlygino F.Vasquezas … Skaityti toliau

D.Diamantidis atvedė Graikiją į finalą

(1)

Pirmajame Europos čempionato pusfinalyje Graikijos rinktinė po itin atkaklios kovos nugalėjo Prancūziją rezultatu 67:66 ir iškopė į finalą, kur susitiks su Ispanijos ir Vokietijos poros nugaėtoju. Rungtynes sėkmingiau pradėjo graikai, kurie išsiveržė į priekį 7:2, … Skaityti toliau

Lietuvos rinktinė baigė kovą dėl medalių

(4)

Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė baigė kovą dėl medalių – Europos čempionato ketvirtfinalyje lietuviai 47:63 turėjo pripažinti Prancūzijos krepšininkų pranašumą. Rungtynės prasidėjo taikliu K.Lavrinovičiaus dvitaškiu, o beveik tūkstantis mūsų rinktinės sirgalių skandavo „Lietuva, Lietuva”. Tačiau … Skaityti toliau

Lietuvių varžovas ketvirtfinalyje – Prancūzijos rinktinė

(1)

Šiandien prasidėjusiose aštuntfinalio varžybose iš kovos jau pasitraukė Turkijos, Italijos, Serbijos ir Juodkalnijos bei Izraelio krepšininkai. Vokietija 66:57 Turkija Po pirmojo kėlinuko Turkija pirmavo tik vienu tašku, tačiau vėliau jų persvara išaugo iki dešimties (31:21). … Skaityti toliau