Malagos „Unicaja” – Kauno „Žalgiris” – 68:64

Kauno „Žalgiris” nieko nelemiančiose rungtynėse kovojo garbingai. Jaunojo talento M.Kalniečio vedamas Kauno klubas Eurolygos Top 16 etapo rungtynėse po atkaklios kovos 64:68 pralaimėjo Malagos „Unicaja” klubui.

Pirmąsias penkias minutes išsiskyrė tik F.Pietrusas – vienas blokas, du įspūdingi dėjimai, kurie pažadino pustuštes tribūnas.

„Žalgirio” gretose kovojo tik T.Beardas, surinkęs 3 iš 6 komandos taškų.

Po 8 iš eilės M.Browno taškų Malagos klubas pasiekė dviženklę persvarą 18:8.

Kova dėl garbės – tik „Žalgirio” žaidėjų ir trenerių pažadas?

Antrojo kėlinio pradžioje garbingo žaidimo „Žalgirio” gretose nesimatė – kamuolį prarado P.Jankūnas, laisvas prametė D.Lavrinovičius.

Garbės kodeksą komandos draugams priminė K.Andersoną pakeitęs jaunasis krepšinio talentas M.Kalnietis, perėmęs kamuolį ir puikiu dėjimu užbaigęs ataką.

M.Kalnietis gražiu prasiveržimu pradėjo Kauno komandos spurtą, pats pelnęs 6 taškus. Jam dviem taškais pritarė V.Ginevičius ir rezultatas lygus 30:30.

Trečiojo kėlinio pradžioje M.Kalniečio vaidmenį perėmė S.Serapinas, pelnęs 4 taškus iš eilės.

D.Santiago į šį spurtą atsakė galingu dėjimu.

Tačiau Malagos krepšinio parketas tą vakarą priklausė M.Kalniečiui, kuris inicijavo dar vieną spurtą – 4 iš eilės pelnyti jo taškai išvedė Kauno „Žalgirį” į priekį 43:44.

P.Sanchezas paskutinę kėlinio sekundę taikliu tritaškiu padidino Malagos klubo persvarą iki 6 taškų.

Ketvirtąjį kėlinį „Žalgiris” pradėjo spurtu – po dvitaškį pataikė J.Mačiulis, D.Lavrinovičius ir V.Ginevičius – laimėta atkarpa 6:0 leido išlyginti rezultatą 51:51.

Nieko nelemiančios rungtynės virto atkaklia kova – D.Lavrinovičiaus taiklų metimą pakeitė H.Walterio dvitaškis, į V.Ginevičiaus tritaškį taikliu metimu atsakė P.Sanchezas.

Jaunieji „Žalgirio” vedliai S.Serapinas ir M.Kalnietis dviem taiklais tolimais metimais išlygino rezultatą 63:63.

Iki rungtynių pabaigos likus 8 sek. 65:63 priekyje Malagos klubas. Progos išlyginti rezultatą neišnaudojo T.Beardas, prametęs du baudos metimus. F.Pietrusas pataikė abi.

Kauno „Žalgiris”: Mantas Kalnietis 15 (3 rez. perd.), Simonas Serapinas 14 (4/5 tritaškių), D.Lavrinovičius 11 (11 atk. kam., 4 kl.).

Malagos „Unicaja”: Stephane’as Risacheras 12, Danielis Santiago 10, Marcusas Brownas ir Pepe Sanchezas (9 atk. kam., 8 rez. perd.) po 9.

Kitose D grupės rungtynėse J.Kazlausko treniruojamas Pirėjo „Olympiakos” po atkaklios kovos nusileido Barselonos „Winterthur FCB” – 67:74.

„Olympiakos”: Q.Lewisas – 16, A.Zizičius – 12, M.Papamakarios – 11.

„Winterthurs FCB”: G.Basile – 19, S.Williamsas – 14, M.Kakiouzis – 13.

Tel Avivo „Maccabi” tapo penktąja komanda, patekusia į Eurolygos ketvirtfinalį. Eurolygos čempionai 82:76 įveikė Bolonijos „Climamio”. Italijos klubas prarado visas viltis patekti į tolimesnį etapą.

„Maccabi”: N.Vujčičius, A.Parkeris ir J.Arnoldas – po 15.

„Climamio”: S.Bečirovičius – 19, M.Belinelli – 16, Y.Diawara – 14.

Kitose E grupės rungtynėse Madrido „Real” nesulaukė pasipriešinimo iš Stambulo „Ulker” ekipos. Ispanijos klubas šventė pergalę 74:53.

„Real”: I.Rakoševičius – 22, E.Hernandezas-Sonseca – 12, A.Harvelle – 10.

„Ulker”: M.Turkčanas ir V.Stefanovas – po 13, O.Savas – 6.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , , , , , .

1 atsiliepimas į "Malagos „Unicaja” – Kauno „Žalgiris” – 68:64"