Žymos archyvas: nusviedė

V.Aleknos negąsdina iraniečio rezultatai

Vokietijoje vykusiame „Aukso lygos” turnyro pirmajame etape dukart olimpinio čempiono Virgilijaus Aleknos užimta antroji vieta lengvosios atletikos specialistų negąsdina. Pasaulio disko metikų elitui priklausantis lietuvis šį sezoną pradėjo itin aukštais rezultatais. Sekmadienį Vokietijoje vykusiose „Aukso … Skaityti toliau

Lietuvėms pabiro auksas

Italijoje vykstančiame pasaulio senjorų lengvosios atletikos čempionate aukso medalį ieties metimo rungtyje iškovojo klaipėdietė Jadvyga Putinienė. Ji pirmą vietą užėmė tarp 60-mečių ir vyresnių dalyvių. Maskvos olimpinių žaidynių dalyvė ietį nusviedė 32 m 68 cm. … Skaityti toliau

Žilagalviai ąžuolai dar turi stiprias rankas

Vengrijos Tata mieste vykusiame šeštajame pasaulio specialiųjų metimų senjorų čempionate planetos čempionų titulų prisiplėšė Klaipėdos lengvosios atletikos senjorų sporto klubo „Ąžuolas” žilagalviai. Jadvyga Putinienė (60 metų amžiaus grupė) pasaulio čempione tapo net triskart. Maskvos olimpinių … Skaityti toliau

V.Alekna neleido estui ilgai džiaugtis

Trečiąkart organizuotos Virgilijaus Aleknos pasaulio disko metikų varžybos baigėsi svaiginančia lietuvio pergale – šeštuoju bandymu įrankį nusviedęs net 71,56 m, tituluotasis atletas aplenkė jau, atrodė, pergale patikėjusį estą Gerdą Kanterį. Tokia buvo pabaiga užvakar vakare … Skaityti toliau

Daugiakovininkė V.Žemaitytė tapo Europos čempione

Vakar Vengrijoje pasibaigusiame Europos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos čempionate aukso medalį Lietuvai iškovojo septynkovininkė Viktorija Žemaitytė. O iš Čekijoje surengto pasaulio jaunių (iki 18 metų) čempionato su bronzos medaliu grįžta disko metikas Audrius … Skaityti toliau

V. Alekna nepamena pralaimėjimo kartėlio

Lietuvos disko metikas Virgilijus Alekna nesiruošia nutraukti pergalių serijos. Jis penktadienį įrankį nusviedė per 70 metrų ir iškovojo 31-ąją pergalę iš eilės. Dukart olimpinis ir dukart pasaulio disko metimo čempionas Virgilijus Alekna penktadienį Osle laimėjo … Skaityti toliau

V.Alekna tik paskutiniu metimu pateko į disko metimo finalą

Europos lengvosios atletikos čempionate ketvirtadienį startavęs 33 metų disko metikas Virgilijus Alekna kvalifikacinėse varžybose paskutiniuoju bandymu nusviedė diską 64,53 metro ir, įveikęs kvalifikacinį normatyvą – 63,50 metro, pateko į finalą. Pirmuoju bandymu lietuvis diską nusviedė … Skaityti toliau

Vieta lengvaatlečių rinktinėje garantuota tik V.Aleknai

Lietuvos čempionate paaiškėjo sportininkai, dalyvausiantys Europos pirmenybėse Geteborge (Švedija) Kaune pasibaigus Lietuvos lengvosios atletikos čempionatui, sportininkų, jau anksčiau įvykdžiusių kvalifikacinius Europos pirmenybių normatyvus, gretas papildė patyrusi ieties metikė ir trenerė kaunietė Rita Ramanauskaitė. Šiuo metu … Skaityti toliau

Olimpiečiai surengė varžybas jaunimui

Praeityje garsių disko metikų Romo Ubarto ir Vaclovo Kidyko iniciatyva Vilniuje bei Kaune buvo surengtos varžyboms jauniesiems sportininkams. Prizus nugalėtojams buvo įsteigęs ir dukart olimpinis bei pasaulio čempionas Virgilijus Alekna. Pergales šventė Skuodo atletai Vilniuje … Skaityti toliau

V. Alekna lieka sektoriaus karaliumi

Dukart olimpinis ir dukart pasaulio disko metimo čempionas Virgilijus Alekna penktadienį kataro sostinėje Dohoje laimėjo Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) „Super Grand Prix” varžybas. 34-erių metų vilnietis diską nusviedė 69 m 47 cm. V. Alekna … Skaityti toliau