V. Alekna nepamena pralaimėjimo kartėlio

Lietuvos disko metikas Virgilijus Alekna nesiruošia nutraukti pergalių serijos. Jis penktadienį įrankį nusviedė per 70 metrų ir iškovojo 31-ąją pergalę iš eilės.

Dukart olimpinis ir dukart pasaulio disko metimo čempionas Virgilijus Alekna penktadienį Osle laimėjo Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) „Aukso lygos” varžybų pirmąjį etapą. 35 metų vilnietis diską nusviedė 70 m 51 cm ir pagerino šių varžybų rekordą.

V. Alekna iškovojo 31-ąją pergalę iš eilės.

Sėkmingiausias buvo antrasis V. Aleknos bandymas. Pirmuoju bandymu jis diską nuskraidino 67 m 95 cm, trečiuoju – 66 m 94 cm, ketvirtuoju – 67 m 16 cm, o penktasis ir šeštasis bandymai buvo neįskaityti.

Antrąją vietą užėmė estas Gerdas Kanteris. Jis V. Aleknai nusileido net 4 m 18 cm. Trečias liko lenkas Piotras Malachovskis – 66 m.