Žymos archyvas: massa

„Formulė-1“ priminė bulių kautynes

Lenktynės Ispanijoje vyko su koridos elementais – sportininkai žiūrovų nedžiugino lenktyniaudami, tačiau kelios pilotų kovos baigėsi įspūdingomis avarijomis. Tik šios lenktynininkų nesėkmės įnešė veiksmo į itin monotoniškas varžybas. Pirmoji staigmena paaiškėjo dar šeštadienio popietę. Šiemet gerais rezultatais nepasižyminčios „Renault“ ekipos … Skaityti toliau

Paskelbta kategorijoje Sportas | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , | Komentuoti

Čempiono titulas pakibo ant plauko

„Ferrari“ iki šių dienų išsaugojo tradiciją žengti nenuspėjamus žingsnius, tad ir per paskutinį šių metų „Formulės-1“ Brazilijos etapą juodasis žirgas iš Maranelos pasipurtė karčius ir piestu stojo į kovą. Dar tada, kai „Ferrari“ vadovavo jos legendinis šeimininkas Enzo Ferrari, lenktynininkai … Skaityti toliau

Paskelbta kategorijoje Sportas | Žymos: , , , , , , , , , , , | Komentuoti

Planetos čempionu tapo suomis K.Raikkonenas

2007 metų „Formulės-1“ lenktynių pasaulio čempionato paskutinį – septynioliktąjį – etapą, Brazilijos „Grand Prix“ lenktynes, laimėjo ir pirmą kartą pasaulio čempionu tapo prieš penkias dienas 28-ąjį gimtadienį atšventęs suomis Kimis Raikkonenas su „Ferrari“. Laimėjęs šeštąjį etapą šį sezoną ir 15-ąjį … Skaityti toliau

Paskelbta kategorijoje Sportas | Žymos: , , , , , , , , , , , , | Komentuoti

Čempionai paaiškės kituose žemynuose

Belgijos Spa trasoje surengtas jau 14-asis šių metų „Formulės-1“ etapas, iki čempionato pabaigos dar likę 3 etapai vyks kitose šalyse – Japonijoje, Kinijoje ir Brazilijoje. Po lenktynių Italijoje Felipe Massai („Ferrari“) tikimybė laimėti čempiono titulą sumažėjo beveik iki nulio. Visą … Skaityti toliau

Paskelbta kategorijoje Transportas | Žymos: , , , , , , , , , , , | Komentuoti

L.Hamiltonas jau lyginamas su M.Schumacheriu

Per du „Formulės-1“ pasaulio čempionato etapus pasiekęs maksimumą – laimėjęs abejas lenktynes – čempionato lyderis britas Lewisas Hamiltonas („McLaren“) savo komandos draugą ispaną Fernando Alonso bendrojoje įskaitoje lenkia jau 10 taškų, o prieš trečiąją poziciją užimantį Felippe Massa pirmauja 19 … Skaityti toliau

Paskelbta kategorijoje Sportas | Žymos: , , , , , , , , , | Komentuoti

„Formulės-1“ lenktynes Turkijoje laimėjo F.Massa

Pirmąją pergalę per savo ketverių metų karjerą „Formulės-1“ lenktynėse iškovojo brazilas Felipe Massa iš „Ferrari“. Sekmadienį Turkijoje vykusiame keturioliktajame 2006 metų pasaulio čempionato etape jis finišavo pirmas. Iš pirmosios pozicijos startavęs 24 metų brazilas 58 trasos ratus (309,356 km) nuvažiavo … Skaityti toliau

Paskelbta kategorijoje Sportas | Žymos: , , , , , , , , | Komentuoti

Prancūzijos Grand Prix pirmas finišavo M.Schumacheris

Septyniskart planetos čempionas bei antrąją vietą šiame sezone užimantis Michaelis Scumacheris sekmadienį laimėjo vienuoliktąjį šio sezono „Formulė-1“ etapą – Prancūzijos Grand Prix lenktynes. Iš pirmos pozicijos startavęs 37 metų „Ferrari“ ekipos pilotas vokietis M.Scumacheris dešimt sekundžių lenkė šio sezono lyderį, … Skaityti toliau

Paskelbta kategorijoje Sportas | Žymos: , , | Komentuoti

Vokietijoje greičiausias buvo M.Schumacheris

Gimtojoje Vokietijoje, Niurburgringo trasoje, vykusias „Formulės-1“ Europos „Grand Prix“ lenktynes laimėjo „Ferrari“ lenktynininkas Michaelis Schumacheris. Jis įveikė „Renault“ pilotą Fernando Alonso. Trečias finišavo M.Schumacherio bendraklubis iš „Ferrari“ Felipe Massa. F.Alonso startavo iš pirmosios pozicijos ir ilgą laiką buvo priekyje. Tačiau … Skaityti toliau