Žymos archyvas: massa

„Formulė-1” priminė bulių kautynes

Lenktynės Ispanijoje vyko su koridos elementais – sportininkai žiūrovų nedžiugino lenktyniaudami, tačiau kelios pilotų kovos baigėsi įspūdingomis avarijomis. Tik šios lenktynininkų nesėkmės įnešė veiksmo į itin monotoniškas varžybas. Pirmoji staigmena paaiškėjo dar šeštadienio popietę. Šiemet … Skaityti toliau

Čempiono titulas pakibo ant plauko

„Ferrari” iki šių dienų išsaugojo tradiciją žengti nenuspėjamus žingsnius, tad ir per paskutinį šių metų „Formulės-1” Brazilijos etapą juodasis žirgas iš Maranelos pasipurtė karčius ir piestu stojo į kovą. Dar tada, kai „Ferrari” vadovavo jos … Skaityti toliau

Planetos čempionu tapo suomis K.Raikkonenas

2007 metų „Formulės-1” lenktynių pasaulio čempionato paskutinį – septynioliktąjį – etapą, Brazilijos „Grand Prix” lenktynes, laimėjo ir pirmą kartą pasaulio čempionu tapo prieš penkias dienas 28-ąjį gimtadienį atšventęs suomis Kimis Raikkonenas su „Ferrari”. Laimėjęs šeštąjį … Skaityti toliau

Čempionai paaiškės kituose žemynuose

Belgijos Spa trasoje surengtas jau 14-asis šių metų „Formulės-1” etapas, iki čempionato pabaigos dar likę 3 etapai vyks kitose šalyse – Japonijoje, Kinijoje ir Brazilijoje. Po lenktynių Italijoje Felipe Massai („Ferrari”) tikimybė laimėti čempiono titulą … Skaityti toliau

L.Hamiltonas jau lyginamas su M.Schumacheriu

Per du „Formulės-1” pasaulio čempionato etapus pasiekęs maksimumą – laimėjęs abejas lenktynes – čempionato lyderis britas Lewisas Hamiltonas („McLaren”) savo komandos draugą ispaną Fernando Alonso bendrojoje įskaitoje lenkia jau 10 taškų, o prieš trečiąją poziciją … Skaityti toliau

„Formulės-1” lenktynes Turkijoje laimėjo F.Massa

Pirmąją pergalę per savo ketverių metų karjerą „Formulės-1” lenktynėse iškovojo brazilas Felipe Massa iš „Ferrari”. Sekmadienį Turkijoje vykusiame keturioliktajame 2006 metų pasaulio čempionato etape jis finišavo pirmas. Iš pirmosios pozicijos startavęs 24 metų brazilas 58 … Skaityti toliau

Prancūzijos Grand Prix pirmas finišavo M.Schumacheris

Septyniskart planetos čempionas bei antrąją vietą šiame sezone užimantis Michaelis Scumacheris sekmadienį laimėjo vienuoliktąjį šio sezono „Formulė-1” etapą – Prancūzijos Grand Prix lenktynes. Iš pirmos pozicijos startavęs 37 metų „Ferrari” ekipos pilotas vokietis M.Scumacheris dešimt … Skaityti toliau

Vokietijoje greičiausias buvo M.Schumacheris

Gimtojoje Vokietijoje, Niurburgringo trasoje, vykusias „Formulės-1” Europos „Grand Prix” lenktynes laimėjo „Ferrari” lenktynininkas Michaelis Schumacheris. Jis įveikė „Renault” pilotą Fernando Alonso. Trečias finišavo M.Schumacherio bendraklubis iš „Ferrari” Felipe Massa. F.Alonso startavo iš pirmosios pozicijos ir … Skaityti toliau