Žymos archyvas: paskutinėmis

Lietuva sutriuškino Kiniją ir pateko į pusfinalį

Lietuvos rinktinė užtikrintai įveikė Pekino olimpinių žaidynių ketvirtfinalio barjerą. Mūsiškiai neturėjo vargo su Jono Kazlausko treniruojama turnyro šeimininke Kinijos komanda, kurią sutriuškino 94:68 (19:17, 22:13, 29:23, 24:15). Olimpiados pusfinalyje Lietuvos krepšininkai kovos su Ispanijos rinktine, … Skaityti toliau

Eurolygoje – CSKA klubo triumfas

Šių metų Eurolygos finale nebuvo intriguojančios pabaigos. Maskvos CSKA su Ramūnu Šiškauskui pasistengė visus klausimus išspręsti dar ketvirtojo kėlinuko pradžioje ir šventė galutinę pergalę rezultatu 91:77 (22:21, 20:20, 21:16, 28:20). Naudingiausiu finalo varžybų žaidėju išrinktas … Skaityti toliau

LKL: „Šiauliai” sensacingai parklupdė „Žalgirį”

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) varžybose Šiaulių „Šiauliai” namuose sensacingai rezultatu 76:70 (18:20, 8:10, 27:18, 23:22) nugalėjo Kauno „Žalgirį” ir čempionate iškovojo šeštąją pergalę. Rungtynės prasidėjo apylygiai, o po Pauliaus Jankūno dvitaškio „Žalgiris” išsiveržė į priekį … Skaityti toliau

12 turas: „Ajax” sugrįžo į pirmą vietą

Olandijos „Eredivisie” pirmenybėse šį sekmadienį sužaistos likusios ketverios rungtynės, po kurių į pirmąją poziciją grįžo Amsterdamo „Ajax”, namie 4-1 įveikusi Arnhemo „Vitesse”. Kiek netikėtai tris taškus prarado Roterdamo „Feyenoord”, išvykoje paskutinėmis akimirkomis 3-2 pralaimėjęs „Groningen”. … Skaityti toliau

„Inter” bei „Roma” šventė minimalias pergales

Šį šeštadienį po dviejų savaičių pertraukos Italijoje vyko futbolo varžybos. Buvo sužaistos dvejos 13 turo rungtynės. Abiejose staigmenų neužfiksuota – pergales šventė „Inter” bei „Roma”. „Inter” ekipa, žaidusi be kelių lyderių, namuose rezultatu 2-1 sugebėjo … Skaityti toliau

„Lietuvos rytas” važiuoja nesustabdomai

Vilniaus „Lietuvos ryto” krepšininkai, po metų pertraukos sugrįžę į Eurolygą, demonstruoja, jog ši Lietuvos komanda bus kietas riešutėlis ne tik Eurolygos patyrusiems žaidėjams ir ne tik savo arenoje. Po trečiojo Eurolygos turo vilniečiai bus viena … Skaityti toliau

Gelgaudiškyje šildoma bus dar negreit

Nors Šakių rajone oficiali šildymo sezono pradžia – spalio 12 d., realiai Gelgaudiškio miesto daugiabučių namų gyventojai, vidurinės mokyklos moksleiviai bei specialiosios mokyklos auklėtiniai jos sulauks nebent tik paskutinėmis šio mėnesio dienomis. Mat iki numatyto … Skaityti toliau

Čempionai LSKL pirmenybes pradėjo pralaimėjimu Klaipėdoje

Pirmadienį Lietuvos studentų krepšinio lygoje buvo sužaistos antrojo turo rungtynės. Kiek netikėtą pralaimėjimą uostamiestyje patyrė nugalėtojų titulą ginantys VDU krepšininkai, tuo tarpu antrąją pergalę iškovojo VPU komanda, o pirmąsias pergales šventė LKKA ir VGTU ekipos. … Skaityti toliau

CSKA klubas be traumuoto R.Šiškausko vos įveikė kinus

Maskvos CSKA klubas be nesunkią traumą patyrusio Ramūno Šiškausko tik paskutinėmis dvikovos sekundėmis iškovojo sunkią pergalę, rezultatu 83:77 (21:17, 17:16, 13:18, 22:16) nugalėdami Jono Kazlausko treniruojamą Kinijos rinktinę. Vyriausiasis CSKA treneris Ettorre Messina po dvikovos … Skaityti toliau

Lietuvos rinktinė sunkiai nugalėjo “Lietuvos rytą”

Lietuvos vyrų rinktinė baigė pasirengimą Europos čempionatui. Draugiškose rungtynese su Vilniaus „Lietuvos rytu” mūsų krepšininkai iškovojo pergalę rezultatu 77:70 (12:17, 20:15, 20:21, 24:18). Rungtynes geriau pradėjo „Lietuvos rytas”, tuo tarpu Lietuvos rinktinės žaidėjai klydo ir … Skaityti toliau