12 turas: „Ajax” sugrįžo į pirmą vietą

Olandijos „Eredivisie” pirmenybėse šį sekmadienį sužaistos likusios ketverios rungtynės, po kurių į pirmąją poziciją grįžo Amsterdamo „Ajax”, namie 4-1 įveikusi Arnhemo „Vitesse”.

Kiek netikėtai tris taškus prarado Roterdamo „Feyenoord”, išvykoje paskutinėmis akimirkomis 3-2 pralaimėjęs „Groningen”. Šeimininkams pačioje mačo pabaigoje pergalę atnešė taiklus Marcuso Bergo smūgis.

Panašiai mačas baigėsi ir Utrechte, kur vietos ekipa taip pat tik paskutinėmis akimirkomis po Guiseppe Rossini įvarčio tokiu pačiu rezultatu įveikė Nijmegeno „NEC”.

Du taškus šiame ture netikėtai prarado Enschede „Twente” vienuolikė, išvykoje tik lygiosiomis sužaidusi su vienu iš autsaiderių, nei vienos pergalės neiškovojusiu „Sparta” klubu. Pastarieji po Sjaako Polako įvarčio pirmavo, tačiau iki rungtynių pabaigos likus 20 minučių rezultatą išlygino Orlando Engelaaras.

Sekmadienio rezultatai

„Ajax” 4 – 1 „Vitesse”

16′ [1 – 0] L. Suarez

26′ [2 – 0] Gabri

44′ [3 – 1] A. Luque (11 m).
44′ [3 – 1] M. Junker
82′ [4 – 1] K.J. Huntelaar

„Groningen” 3 – 2 „Feyenoord”

11′ [0 – 1] R. Makaay
72′ [1 – 1] M. Berg
75′ [2 – 1] E. Nevland
77′ [2 – 2] N. Sahin
90′ [3 – 2] M. Berg

„Utrecht” 3 – 2 „NEC”

16′ [0 – 1] J. Olsson
18′ [1 – 1] G.v. Dijk
53′ [2 – 1] L. George
57′ [2 – 2] L. Davids
89′ [3 – 2] G. Rossini

„Sparta” 1 – 1 „Twente”

20′ [1 – 0] S. Polak