Lietuvos rinktinė sunkiai nugalėjo “Lietuvos rytą”

Lietuvos vyrų rinktinė baigė pasirengimą Europos čempionatui. Draugiškose rungtynese su Vilniaus „Lietuvos rytu” mūsų krepšininkai iškovojo pergalę rezultatu 77:70 (12:17, 20:15, 20:21, 24:18).

Rungtynes geriau pradėjo „Lietuvos rytas”, tuo tarpu Lietuvos rinktinės žaidėjai klydo ir ginčijosi su teisėjais. Sužaidus daugiau nei tris minutes vilniečiai pirmavo jau 9:2. Po minutės pertraukėlės rinktinės reikalai kiek pasitaisė – iš eilės pelnyti 4 taškai. Vėliau rinktinės žaidimas toliau ėmė stringi – krepšininkai gelbėjosi individualiais veiksmais, tuo tarpu „Lietuvos rytas” atrodė susižaidęs ir po pirmojo kėlinuko pirmavo 17:12.

Antrajį kėlinuką sėkmingiau pradėjo jau Lietuvos rinktinė. Sužaidus tris minutes po Šarūno Jasikevičiaus rezultatas jau buvo lygus – 22:22. Vėliau rinktinė išsiveržė į priekį 32:27, tačiau paskutinėmis minutėmis „Lietuvos rytas” išlygino rezultatą bei nepasinaudojo galimybe persverti rezultato – 32:32.

Trečiame kėlinuke iniciatyvą vėl perėmė „Lietuvos rytas”. Po nesportinės Dariaus Songailos pražangos prieš Matthew Nielseną vilniečiai pirmavo jau 44:38. Rimanto Kaukėno, kuris iš eilės pelnė penkis taškus, pastangomis rinktinei pavyko išlyginti rezultatą – 45:45. Per likusį kėlinuko laiką komandos rungtyniavo apylygiai. Paskutinėmis sekundėmis R.Kaukėnas prarado kamuolį ir Hollisas Price’as iš po krepšio persvėrė rezultatą „Lietuvos ryto” naudai – 53:52.

Ketvirtame kėlinuke rinktinė pagaliau tvirtai išsiveržė į priekį – 67:60. Tačiau jau po kelių atakų vilniečiai sumažino skirtumą iki minimumo – 68:69. Per likusias minutes tiksliau sužaidė rinktinės krepšininkai, kurie ir šventė pergalę rezultatu 77:70.

Lietuva: R.Kaukėnas (4 atk. kam., 7 klaidos) 22, Š.Jasikevičius (8 rez. perd., 7 klaidos) 12, K.Lavrinovičius (6 atk. kam.) 9, D.Songaila 8, R.Šiškauskas ir L.Kleiza po 7, R.Javtokas (5 atk. kam.) 6, D.Lavrinovičius 5.

„Lietuvos rytas”: M.Nielsenas 15, C.Eidsonas 13, M.Petravičius 12, H.Price’as 8, R.Štlemaheris 7, А.Jomantas (5 atk. kam.) ir A.Šležas po 4, M.Lukauskis 3, M.Anisimovas ir M.Gecevičius po 2.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Be kategorijos su žyma , , , , , , .