Žymos archyvas: sekundėmis

Lietuva sutriuškino Kiniją ir pateko į pusfinalį

Lietuvos rinktinė užtikrintai įveikė Pekino olimpinių žaidynių ketvirtfinalio barjerą. Mūsiškiai neturėjo vargo su Jono Kazlausko treniruojama turnyro šeimininke Kinijos komanda, kurią sutriuškino 94:68 (19:17, 22:13, 29:23, 24:15). Olimpiados pusfinalyje Lietuvos krepšininkai kovos su Ispanijos rinktine, … Skaityti toliau

LKL: „Šiauliai” sensacingai parklupdė „Žalgirį”

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) varžybose Šiaulių „Šiauliai” namuose sensacingai rezultatu 76:70 (18:20, 8:10, 27:18, 23:22) nugalėjo Kauno „Žalgirį” ir čempionate iškovojo šeštąją pergalę. Rungtynės prasidėjo apylygiai, o po Pauliaus Jankūno dvitaškio „Žalgiris” išsiveržė į priekį … Skaityti toliau

NBA čempionatas: istorinė Ž.Ilgausko galimybė

Šiąnakt už Atlanto prasideda NBA superfinalo serija. Pirmą kartą elitinėje pasaulio lygoje dėl čempionų žiedų kovos ir Lietuvos atstovas – Klivlendo „Cavaliers” vidurio puolėjas Žydrūnas Ilgauskas. Šio sezono NBA finalo dalyviai – visų televizijų direktorių … Skaityti toliau

“Lietuvos rytas” pralaimėjo ULEB taurės finale

Šarlerua (Belgija) baigėsi ULEB taurės finalas, kuriame Vilniaus „Lietuvos rytas” pralaimėjo su Madrido „Real” ekipai rezultatu 75:87. Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Real” ekipa. Alexas Mumbru pelnė dvitaškį per Kareemą Rushą,o Robertas Štelmaheris laisvas prametė iš po … Skaityti toliau

Lietuvės įtikinamai atkeršijo ispanėms

„Kokiu skirtumu laimėjome?” – nepaliaudama spaudyti mobiliojo telefono mygtukų paklausė Sandra Valužytė. „Devyniais taškais”, – iš skirtingų pusių pasigirdo keli atsakymai. Nors Lietuvoje tik aušo penktadienio rytas, S.Valužytei būtinai reikėjo pasidalyti džiugia naujiena su artimiausiais … Skaityti toliau

Apžvalga: Italija – Ukraina

Penktadienio vakare prasidės antrasis ketvirtfinalio mačas – jame ginklus surems triskart pasaulio čempionė Italija ir turnyro debiutantė Ukraina. Abi komandos savo vietą stipriausiųjų aštuonete išsikovojo sunkiai – E grupės nugalėtojai italai aštuntfinalyje, po dramatiškos kovos, … Skaityti toliau

Talino komanda „Atletui” lengvos pergalės neatidavė

Įsivėlė į nervingą žaidimą Kauno „Atletas” penktadienio vakarą A.Sabonio krepšinio mokyklos salėje įtikinamu rezultatu 93:81 (17:21, 25:17, 23:23, 28:20) nervingai susiklosčiusiose rungtynėse nugalėjo svečius iš Estijos Talino „Pirita BM” ekipą. „Atleto” kapitono Lauryno Pečiukaičio teigimu, … Skaityti toliau

Ir vėl greičiausi – latviai

Smiltynėje vykusių jubiliejinių – penktųjų bėgimo varžybų „Gintarinė jūrmylė-2004”, kaip ir praėjusiais metais, didžiausius piniginius prizus laimėjo Latvijos bėgikai. Tarp vyrų nepralenkiamas buvo Valerijus Zolerovičius, tarp moterų – praėjusių metų nugalėtoja, vos 15 metų sulaukusi … Skaityti toliau

Lenktynių posūkyje – skausmingas krytis

Vakar panevėžietė Daiva Tušlaitė iškeltomis rankomis pergalingai kirto tarptautinių dviračių lenktynių finišo liniją Senvagėje. Ši garsaus trenerio Valerijaus Konovalovo auklėtinė, pirmavusi ir ankstesniuose etapuose, tapo merginų daugiadienių dviračių lenktynių L.Zilporytės taurei laimėti nugalėtoja. Ir stabiliausios … Skaityti toliau