Žymos archyvas: pučinskaitė

Sudužusių vilčių diena

Nesėkmingus dviejų Lietuvos boksininkų, kurie olimpinį pasirodymą Pekine baigė per pirmąsias dvikovas, startus vakar pratęsė du mūsų šalies graikų-romėnų imtynių atstovai. Trečiadienį iš kovos dėl olimpinių medalių pasitraukė du iš keturių Lietuvos graikų-romėnų imtynių atstovų. … Skaityti toliau

Po triumfo Italijoje E.Pučinskaitė nori atsigauti prie jūros

„Fantastiškas jausmas vėl tapti stipriausiai”, – taip po šeštadienį pasibaigusių prestižinių daugiadienių „Giro d’Italia” dviratininkių lenktynių sakė antrus metus iš eilės jas laimėjusi Edita Pučinskaitė. „Jau ne pirmąkart išgyvenu tokį nuostabų jausmą – pernai, kai … Skaityti toliau

Vėl nugalėjo

Lietuvos dviratininkė Edita Pučinskaitė, atstovaujanti Vokietijos komandai „Nuernberger”, apgynė prestižinių daugiadienių dviračių lenktynių „Giro d’Italia” nugalėtojos titulą. Antrąją vietą, kaip ir pernai, užėmė šveicarė Nikolė Brendli („Bigla”). E.Pučinskaitė ją pranoko 18 sek. Trečiąją vietą užėmė … Skaityti toliau

Geriausiu išrinktas V.Alekna

Geriausiu 2006 metų Lietuvos sportininku šalies gyventojai išrinko Europos čempionu ir pasaulio taurės laimėtoju tapusį disko metiką Virgilijų Alekną. Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK), loterijų firmos „Olifėja” ir dienraščio „Lietuvos rytas” surengtoje apklausoje V. Alekna … Skaityti toliau

Be medalių

Lietuvos dviračių sporto rinktinė pasaulio čempionate apdovanojimų neiškovojo Zalcburge (Austrija) įvykusiame pasaulio dviračių sporto plento čempionate Lietuvos rinktinė liko be apdovanojimų. Toli nuo lyderių Didžiausios viltys buvo siejamos su moterų elito grupinėmis lenktynėmis, tačiau 132,6 … Skaityti toliau

Pirmosios lenktynių rungtys – be medalių

Lietuvos dviratininkas I.Konovalovas pasaulio čempionate finišavo dvyliktas Vakar Zalcburge (Austrija) prasidėjo pasaulio plento dviračių čempionatas, kuriame dalyvauja ir Lietuvos rinktinė. Pirmojoje rungtyje – moterų elito asmeninėse 26,12 km lenktynėse laikui – jėgas išmėgino viena tituluočiausių … Skaityti toliau

D.Žiliūtė dviratininkių lenktynėse Olandijoje finišavo aštunta

11-ajame pasaulio moterų dviračių taurės etape – sekmadienį Olandijoje vykusiose „Lowland International Rotterdam Tour” lenktynėse – aštuntąją vietą užėmė Diana Žiliūtė, atstovaujanti „Safi-Pasta Zara Manhattan” komandai. 140 km distancijoje Lietuvos dviratininkė finišavo kartu su lenktynių … Skaityti toliau

D.Žiliūtė trečiajame lenktynių Prancūzijoje etape finišavo septinta

Lietuvos dviratininkė Diana Žiliūtė, atstovaujanti „Safi-Pasta Zara Manhattan” komandai, antradienį trečiajame „Route de France Feminine” daugiadienių dviratininkių lenktynių etape finišavo pagrindinės grupės priekyje ir užėmė septintą vietą. Pagrindinė grupės dviratininkių, kurioje 30-ta buvo Zita Urbonaitė … Skaityti toliau

Lietuvė laimėjo „Giro d’Italia” lenktynes

„Giro d’Italia” daugiadienės dviratininkių lenktynės Italijoje vakar baigėsi Lietuvos sportininkės Editos Pučinskaitės pergale. Laimėjusi dešimtąjį etapą, „Nobili Rubinetterie” ekipos narė bendrojoje įskaitoje iš ketvirtosios vietos šoktelėjo į pirmąją ir pagaliau tapo šių prestižinių lenktynių nugalėtoja. … Skaityti toliau

Pučinskaitė nori laimėti „Giro d’Italią”

Italijoje vykstančiose prestižinėse daugiadienėse „Giro d’Italios” lenktynėse Edita Pučinskaitė nusitaikė į nugalėtojos titulą Lietuvos dviratininkė Edita Pučinskaitė šiuo metu yra geros sportinės formos. Lietuvos čempionato atskiro starto varžybose ji buvo pirma, o grupinėse lenktynėse iškovojo … Skaityti toliau