Žymos archyvas: plaukdamas

Plaukikams – medalių lietus

Anykščiuose vykusiame sprinto festivalyje klaipėdiečiai iškovojo 13 medalių. Varžybose, kuriose susirinko beveik 500 sportininkų iš šešių šalių, pagerinta net 16 šalies rekordų. 100 m plaukimo nugara šalies iki 15 m. berniukų rekordą užfiksavo ir mūsų … Skaityti toliau

Povandenininkams – medalių lietus

Kaune vyko Lietuvos plaukimo su pelekais jaunių ir jaunimo pirmenybės, kuriose klaipėdiečiai iškovojo net 51 medalį, iš jų 14 aukso. Mūsų atstovai keturias dienas baseino takeliuose varžėsi tarp daugiau nei 200 Vilniaus, Kauno ir Visagino … Skaityti toliau

Dėl pinigų vaikui – detektyvas

(1)

Atžalos išlaikymui pinigų norinti prisiteisti moteris turi į teismą pristatyti pažymą, kad vaiką apskritai pagimdė. Taip alimentų priteisimo tvarką ironizavo klaipėdietė Irina Černikienė. Ji daugiau nei pusmetį turėjo kovoti, kad iš buvusio sutuoktinio būtų priteisti … Skaityti toliau

Europos plaukimo čempionatas: Janušaitis iškovojo dar vieną medalį

Lietuvos rinktinės lyderis nenuvylė ir paskutinę čempionato dieną. Jis Lietuvai pelnė antrą apdovanojimą. Vakar, paskutinę Europos plaukimo čempionato dieną, Vytautas Janušaitis iškovojo dar vieną medalį. 100 m kompleksinio plaukimo distanciją lietuvis įveikė per 58,42 sek. … Skaityti toliau

Didžiausia plaukiko svajonė – olimpiada

Pasaulio jaunių plaukimo čempionate bronzos medalį iškovojęs Giedrius Titenis tiki, kad turi realias galimybes patekti į Pekino olimpiadą Brazilijoje vykusiose pasaulio jaunių (iki 17 metų) plaukimo pirmenybėse anykštėnas Giedrius Titenis dalyvavo keturių rungčių varžybose, bet … Skaityti toliau

Pavelas Suškovas gerino Lietuvos ir savo rekordus

Iš Kanados Monrealio mieste vykusio XI pasaulio plaukimo čempionato į Klaipėdą grįžo geriausias miesto plaukikas Pavelas Suškovas. 23 metų klaipėdiečiui nepavyko iškovoti laurų, tačiau pasiekė 200 m peteliške Lietuvos rekordą – 2 min. 2,77 sek.! … Skaityti toliau