Žymos archyvas: milytė

V.Čmilytė nušvito sidabru

Plovdive (Bulgarija) pasibaigusiose Europos moterų šachmatų pirmenybėse Viktorija Čmilytė (ELO 2466) po papildomo turnyro iškovojo vicečempionės titulą. Tituluočiausia Lietuvos šachmatininkė V.Čmilytė per lemiamą trijų mačų serijos dėl vicečempionės titulo kovą šeštadienį 2:1 įveikė ukrainietę Aną … Skaityti toliau

Rugpjūtį V.Čmilytė sužibo auksu

Šeštajame pasaulio šachmatų čempionate pagal Roberto Fischerio sistemą Maince (Vokietija) pirmąkart pasaulio moterų čempione tapo tituluota tarptautinė didmeistrė 23-ejų Viktorija Čmilytė Kad ir kur V.Čmilytė pastaruoju metu nuvyktų, atrodo, titulai iš anksto laukia, kad ji … Skaityti toliau

V.Čmilytė apgynė Europos greitųjų šachmatų čempionės titulą

Tituluočiausia Lietuvos šachmatininkė šiaulietė Viktorija Čmilytė (ELO – 2467) tapo Europos moterų greitųjų šachmatų čempione ir apgynė pernai iškovotą titulą. O vakar vykusiame žaibo turnyre Viktorija p[elnė bronzos medalį. Devynių ratų šveicariška sistema Rumunijoje vykusiose … Skaityti toliau