Žymos archyvas: janušaitis

V.Janušaitis ir J.Jakšto žengia į priekį

Paskutiniai iš aštuonių lietuvių trečiadienį Pekino žaidynėse startavę plaukikas Vytautas Janušaitis ir boksininkas Jaroslavas Jakšto nenuvylė. Abu pateko į kitą žaidynių etapą. V.Janušaitis vakar mėgstamiausią savo rungties – 200 m kompleksinio plaukimo distanciją įveikė per … Skaityti toliau

Vienintelė plaukikų viltis – V.Janušaitis

Per Europos plaukimo čempionatą trumpame (25 metrų) baseine Vengrijoje Vytautas Janušaitis vakar vakare plaukė 100 metrų kompleksiniu būdu finale, ir tai buvo vienintelė Lietuvos delegacijos viltis į namus grįžti su medaliu. Pusfinalyje V.Janušaitis 100 m … Skaityti toliau

Plaukikų taikinys – kelialapiai į olimpiadą

Lietuvos rinktinė rengiasi pasaulio čempionatui, kuriame prasidės atranka į 2008 metų Pekino vasaros žaidynes Vakar paaiškėjo Lietuvos plaukimo rinktinės, kovo 17 – balandžio 1 dienomis dalyvausiančios 12-ajame čempionate Melburne (Australija), sudėtis. Šiose varžybose bus kovojama … Skaityti toliau

Sportininkų planuose – kelialapiai į Pekiną

Kauno atletai jau pradėjo rengtis svarbiausioms paskutinių priešolimpinių metų varžyboms Pernai Kauno sportininkai iškovojo kelias dešimtis apdovanojimų 14-os sporto šakų – olimpinių ir neolimpinių – pasaulio bei Europos čempionatuose, taip pat veteranų ir neįgaliųjų varžybose. … Skaityti toliau

Europos plaukimo čempionatas: Janušaitis iškovojo dar vieną medalį

Lietuvos rinktinės lyderis nenuvylė ir paskutinę čempionato dieną. Jis Lietuvai pelnė antrą apdovanojimą. Vakar, paskutinę Europos plaukimo čempionato dieną, Vytautas Janušaitis iškovojo dar vieną medalį. 100 m kompleksinio plaukimo distanciją lietuvis įveikė per 58,42 sek. … Skaityti toliau

Plaukimas – Europos čempionatas: Janušaičiui pritrūko labai nedaug

Vienas Lietuvos plaukimo rinktinės lyderių Vytautas Janušaitis vos neiškovojo bronzos medalio. Iki apdovanojimo jam pritrūko tik 0,07 sekundės. Suomijos sostinėje prasidėjusiame Europos plaukimo trumpajame (25 m ilgio) baseine čempionate Janušaitis per 200 m kompleksinį plaukimą … Skaityti toliau

V.Janušaitis – finale

Kauno plaukikas Budapešte kovos dėl Europos čempionato medalio Vengrijos sostinėje Budapešte vykstančiame 29-ajame Europos plaukimo čempionate vakar jėgas išmėgino penki Lietuvos sportininkai. Vienas iš jų – kaunietis Vytautas Janušaitis – pateko į savo rungties finalą. … Skaityti toliau

Plaukikų ketvertas finale – šeštas

Kaunietis R.Gimbutis Europos čempionate pasiekė naują Lietuvos rekordą Budapešte (Vengrija) vykstančiame 29-ajame Europos plaukimo čempionate vakar estafetės 4 po 100 m laisvu stiliumi finale dalyvavo Lietuvos vyrų komanda ir užėmė šeštąją vietą. Finale plaukė lėčiau … Skaityti toliau

Trukdė didelis karštis

Savaitgalį baigėsi Lietuvos plaukimo čempionatas. Tvyrant tokiems alinantiems karščiams itin puikių rezultatų nebuvo pasiekta, tačiau rinktinės vyriausiasis treneris Jonas Juozaitis į ateitį žvelgia optimistiškai Vilniaus Lazdynų sporto ir laisvalaikio centre vykusiame čempionate nedalyvavo stipriausi Lietuvos … Skaityti toliau

Finaluose jėgas išmėgino trys Lietuvos plaukikai

Pasaulio taurės varžybų 4-ajame etape Stokholme mūsų šalies sportininkai metė iššūkį pajėgiems konkurentams Vakar Stokholme (Švedija) baigėsi 2005-2006 metų plaukimo pasaulio taurės varžybų ketvirtojo etapo varžybos, kuriose dalyvavo ir trys Lietuvos sportininkai – kauniečiai Vytautas … Skaityti toliau