V.Janušaitis ir J.Jakšto žengia į priekį

Paskutiniai iš aštuonių lietuvių trečiadienį Pekino žaidynėse startavę plaukikas Vytautas Janušaitis ir boksininkas Jaroslavas Jakšto nenuvylė. Abu pateko į kitą žaidynių etapą.

V.Janušaitis vakar mėgstamiausią savo rungties – 200 m kompleksinio plaukimo distanciją įveikė per 1:59,63 sekundės ir pateko į pusfinalį. 0,09 sekundės pagerinęs pačiam priklausiusį Lietuvos rekordą V.Janušaitis atrankos varžybose užėmė vienuoliktąją vietą tarp 46 dalyvių. Greičiausiai šį nuotolį įveikė amerikietis Ryanas Lochte (1:58,15), vengras Laszlo Cechas (1:58,29) ir brazilas Thiago Pereira (1:58,41).

Šiandien pusfinalyje V.Janušaitis plauks 6.10 val. Lietuvos laiku.

Lietuvos sunkiasvoris boksininkas J.Jakšto (+91 kg) vakar pirmojoje dvikovoje 11:1 įveikė varžovą iš Nigerijos Onoriode Ohwarieme. Ketvirtfinalyje rugpjūčio 18 dieną Lietuvos atletas susikaus su britu Davidu Price’u.