Žymos archyvas: epulis

Naudingas lietuvių žaidimas neišgelbėjo „CSU Asesoft” nuo pralaimėjimo

ULEB taurės varžybų C grupės rungtynėse Ploješčio „CSU Asesoft” komanda, kuriai atstovauja Arvydas Čepulis ir Tomas Gaidamavičius, namuose rezultatu 81:83 (19:24, 20:16, 19:22, 23:21) turėjo pripažinti Stambulo „Galatasaray” klubo pranašumą. A.Čepulis per 29 minutes pelnė … Skaityti toliau

Rezultatyvus lietuvių žaidimas neišgelbėjo „CSU Asesoft” nuo pralaimėjimo

ULEB taurės varžybų C grupės varžybose Ploješčio „CSU Asesoft” komandai, kuriai atstovauja Arvydas Čepulis ir Tomas Gaidamavičius, išvykoje rezultatu 85:95 (22:28, 25:24, 14:26, 24:17) turėjo pripažinti Vršaco „Hemofarm” klubo pranašumą. Pralaimėjusiems A.Čepulis per 33 minutes … Skaityti toliau

Varnas saugos Joną Čepulį nuo narkotikų

(2)

Neseniai dvidešimt trečiąjį gimtadienį atšokęs ir atgėręs Jonas Čepulis sulaukė išsvajotos dovanos – čekio dar vienai tatuiruotei. „Perspėjau „chebrą”, kad nereikia mėtyti „babkių” ten, kur nereikia. Sakiau: „Davai” padovanokit man tatuiruotę!” – juokiasi J.Čepulis. Dabar … Skaityti toliau

“Šiauliai” po dramatiškos kovos iškovojo LKL bronzą

Trečiose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mažojo finalo rungtynėse uostamiestyje „Šiaulių” krepšininkai po dramatiškos kovos tik paskutinėmis susitikimo akimirkomis rezultatu 86:84 (18:24,15:19, 26:17, 25:26) palaužė vietos Klaipėdos „Neptūno” komandą ir, laimėję seriją iki trijų pergalių rezultatu … Skaityti toliau

„Šiauliai” mažąjį finalą pradėjo pergale

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmosiose rungtynėse dėl trečios vietos Šiaulių „Šiauliai” išvykoje, po atkaklios kovos, rezultatu 76:73 nugalėjo Klaipėdos „Neptūno” krepšininkus ir serijoje išsiveržė į priekį 1:0. Nuo susitikimo pradžios aikštėje vyko atkakli kova, tačiau … Skaityti toliau

„Šiauliai” patyrė triuškinamą nesėkmę Ispanijoje

Šiaulių „Šiaulių” krepšininkai Ispanijoje triuškinamu rezultatu 95:70 (26:15, 23:19, 20:18, 26:18) turėjo pripažinti Madrido „Estudiantes” komandos pranašumą FIBA Europos taurės turnyro antrojo etapo I grupės dvikovoje. Ketvirtoji nesėkmė penktose grupės rungtynėse užkirto net teorines galimybes … Skaityti toliau

FIBA Europos taurė: „Šiaulius” gelbėjo Čepulis

Pirmąją pergalę per FIBA Europos taurės turnyro antrojo etapo I grupės rungtynes „Šiaulių” krepšininkai iškovojo po labai atkaklios ir permainingos kovos. Šiauliečiai namie 87:82 palaužė Liežo „Basket” komandą iš Belgijos ir atsirevanšavo už pralaimėjimą Belgijoje. … Skaityti toliau

“Žalgiris” leido ASK ekipai sukurti intrigą

Savaitgalį startavo SEB BBL čempionato antrojo etapo varžybos SEB Baltijos vyrų krepšinio lygos (BBL) čempionate prasidėjo antrojo etapo kovos. Pirmajame divizione didžiausią intrigą kėlė Kaune vykusi „Žalgirio” ir Rygos ASK dvikova, kurią aikštės šeimininkai laimėjo … Skaityti toliau

LKL čempionatas: šalies pirmenybėse – pusiaukelė

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate 9 šalies klubai pasiekė pusiaukelę – visi sužaidė lygiai po 8 rungtynes. Dabar pirmenybėse skelbiama pertrauka iki sausio 12 dienos. „Sakalų” pakilimas Savaitgalį dvi pergales iš eilės iškovojo Vilniaus „Sakalai”, … Skaityti toliau

LKL čempionatas: „Šiauliai” pakilo aukštyn

Dvi pergales per Lietuvos krepšinio lygos (LKL) savaitgalio rungtynes iškovoję „Šiaulių” krepšininkai pakilo į ketvirtąją turnyro lentelės vietą Per pirmąsias ketverias LKL rungtynes šiauliečiai buvo iškovoję tik vien pergalę (pralaimėjo Kauno „Žalgiriui”, Vilniaus „Lietuvos rytui” … Skaityti toliau