Žymos archyvas: berankis

Dviguba R.Berankio pergalė

Naujuosius metus jaunasis Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis sutiks pakylėtas – per paskutinį šių metų mėnesį jis laimėjo du turnyrus, tapo pasaulio jaunių reitingo lyderiu ir geriausių 2007 metų Lietuvos sportininkų rinkimuose užėmė aukštą penktąją vietą. … Skaityti toliau

Ričardo pergalė skirta išėjusiam draugui

Po ilgos viešnagės užatlantėje perspektyviausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis šią savaitę į Lietuvą grįžo ne tuščiomis – rugsėjį jis tapo atviro JAV teniso jaunių čempionato nugalėtoju. Šiemet R.Berankio laukia dar dvejos varžybos, po kurių jaunasis … Skaityti toliau

Sereikiškių aikštyne – batalijos dėl Prezidento taurės

Jau keturioliktą kartą po nepriklausomybės atgavimo Vilniuje, Sereikiškių parko teniso aikštyne, rengiamas tarptautinis vyrų teniso turnyras Lietuvos prezidento taurei laimėti. Skaičiuojant nuo pirmojo, 1931 metais surengto turnyro, tai bus aštuonioliktosios varžybos. Iškart po Prezidento taurės … Skaityti toliau

R.Federerio pamokos R.Berankiui – neįkainojamos

Vienuolika dienų treniravęsis su pajėgiausiu pasaulyje tenisininku šveicaru Roger Federeriu septyniolikmetis Ričardas Berankis vakar sugrįžo iš Jungtinių Arabų Emyratų. Į Dubajuje R.Federerio komandos surengtą treniruočių stovyklą Ričardas buvo išvykęs su nuolatiniu savo palydovu – treneriu … Skaityti toliau

Saugiklius nuo didybės Ričardui parūpino tėvai

Ričardas Berankis nuo vaikystės kasdien aikštelėje liejo prakaitą, kol užsitarnavo trenerio pasitikėjimą ir išskirtinį teniso gerbėjų dėmesį. Populiarumas septyniolikmečio vaikino nesugadino – jokios pozos. Bendraudamas su žurnalistais Ričardas nesisvaido iš anksto parengtais aptakiais atsakymais. Pavyzdžiui, … Skaityti toliau

R.Federeris panoro treniruotis su R.Berankiu

Ką tik pasibaigusio Vimbldono teniso jaunių turnyro pusfinalį pasiekęs vilnietis Ričardas Berankis neilgai viešės namie. Jau liepos 19 dieną jis skris į Dubajų ir ten dvylika dienų treniruosis su geriausiu pasaulio tenisininku, penkiskart iš eilės … Skaityti toliau

Vimbldonas: R.Berankis – jau ketvirtfinalyje

Septyniolikmetis Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis prestižiškiausio Vimbldono teniso čempionato jaunių turnyre vakar iškopė į vienetų varžybų ketvirtfinalį. Perspektyviausias Lietuvos tenisininkas penktadienį aštuntfinalyje per 66 minutes 7:6 (7:0), 6:2 nugalėjo britą Graeme’ą Dyce’ą. Ričardo varžovas ketvirtfinalyje … Skaityti toliau

Berankis: „Kokią vietą užimsiu, niekada negalvoju”

Lietuvos perspektyviausias tenisininkas Ričardas Berankis prieš varžybas neplanuoja, kokią vietą norėtų užimti Europos jaunių (iki 16 metų) teniso čempionate Ričardas Berankis užėmė trečiąją vietą, nors turėjo galimybių kautis finale ir tapti čempionu. Lietuvis turėjo laimėti … Skaityti toliau

Pateko į aštuntfinalį

Sėkmingai Italijoje vykstančio Europos jaunių (iki 16 metų) teniso čempionate rungtyniauja abu Lietuvos atstovai – klaipėdietis Vadimas Pinko ir šiaulietis Ričardas Berankis. V.Pinko trečiadienį 6:4, 6:0 nugalėjo čeką Ondrejų Hyneką ir dėl vietos ketvirtfinalyje susitiks … Skaityti toliau