Kaip su kilogramais neprarasti sveikatos

Jūsų svoris – nuolatinis rūpestis? Išbandėte visas įmanomas dietas, tačiau keli atsikratyti kilogramai akimirksniu grįžta… Stop! Pats laikas susirasti JUMS tinkančią dietą!

Tariamai stebuklingos, „žaibiškos“ dietos gali brangiai kainuoti. Brangiai ne tik finansine, bet ir sveikatos prasme. Net jei manote, kad pagaliau suradote patį geriausią būdą sulieknėti, neskubėkite ir vėl apsigauti. Užduodami sau pateiktus klausimus, kritiškai įvertinkite metodą, kurio nusprendėte imtis. Jei į daugelį žemiau išvardytų klausimų atsakėte TAIP, pagaliau turite galimybę visam laikui atsikratyti nepageidaujamų kilogramų.

Ar su savo gydytoju aptarėte antsvorio klausimą ir dietą, kurios žadate griebtis?

Ketindami mesti svorį, pradėkite nuo konsultacijos su savo gydytoju. Jam pažįstami jūsų organizmo ypatumai ir jis žinos, kaip jums padėti. Kartu galėsite aptarti pasirinktą dietą bei išvengti pavojų sveikatai.

Ar pasirinktoji dieta jums žada, kad per savaitę atsikratysite ne daugiau kaip vieno kilogramo?

Per savaitę neturėtumėte prarasti daugiau kaip kilogramo svorio. Nors iš pradžių ir greitai lieknėjate, po kurio laiko medžiagų apykaita ima lėtėti ir svorio atsikratymo procesas sustoja. Jei pradedama valgyti bent šiek tiek daugiau, prarasti kilogramai sugrįžta. Kartais svoris net tampa didesnis nei prieš laikantis dietos. Taigi planas per savaitę numesti nuo 500 g iki kilogramo – logiškas ir realus.

Ar laikydamiesi šios dietos turėsite galimybę maitintis įvairiai?

Visos lieknėjimo programos turėtų užtikrinti kuo įvairesnę mitybą. Jūsų maisto racione turėtų būti visų maisto grupių produktų. Kitaip su kilogramais galite prarasti ir sveikatą.

Ar dieta nėra paremta specialiais maisto produktais ar medikamentais?

Nors jūsų pasirinkta dieta ir įvairi, neturėtumėte būti priversti vartoti specialių maisto produktų, tai yra, maisto papildų ar vaistų. Tik pakoregavus maitinimosi įpročius ir reguliariai mankštinantis pavyks nebepriaugti prarasto svorio. Įvairios ekscentriškos greipfrutų, ananasų, vyno, augalų kapsulių, žolelių arbatų dietos yra visiškai nenaudingos.

Ar ši dieta pritaikyta jums?

Lieknėjimo programa neturi būti jums pasiūlyta pusseserės ar kaimynės. Dietos privalo būti pritaikytos kiekvienam žmogui. Juk skiriasi visų fiziologija, maitinimosi įpročiai ir gyvenimo būdas. Dietos efektyvumas tiesiogiai priklauso nuo jos suasmeninimo. Taigi tai, kas idealiai tinka bendradarbei, jums gali būti visai svetima. Beje, skonis čia ypač svarbus. Jei susidarysite griežtą dietą, kurioje vyraus nemėgstami produktai, tikrai neturėsite noro jos laikytis.

Stebuklų nebūna

Atsikratyti kelių kilogramų, kad geriau jaustumėtės ir labiau pasitikėtumėte savimi – kodėl gi ne? Tačiau atsiminkite, kad tai neturi tapti įpročiu ar manija. Svarstyklių rodyklė, svyruojanti tarsi jo jo žaisliukas, ne tik gadina nuotaiką, bet ir kelia pavojų sveikatai. Pagaliau pasiryžkite pakeisti mitybos įpročius ir būkite tikra – jokia pudra, kremas ar nepaprastas eliksyras nepadės jums stebuklingai sulieknėti! Įvairus, tinkamai pagamintas maistas, valgomas ne bėgant į susitikimą, o ramiai atsisėdus prie stalo, ir reguliari fizinė veikla yra efektyviausios priemonės išlikti geros formos. Jei jūsų pasirinkta lieknėjimo programa atitinka išvardytus kriterijus, jūs jau žengėte pirmąjį žingsnį.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Moterims su žyma , , , , .

1 atsiliepimas į "Kaip su kilogramais neprarasti sveikatos"

  1. Egle

    Numeciau 10kg per dvi savaites, bet dabar i psichiatrine ruosiuos vaziuot…. psichika pakriko…..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.