„Panevėžys” tik po pratęsimo įveikė „Sakalus”

Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs Rolandas Matulis nesugebėjo išgelbėti svečiuose žaidusios Vilniaus „Sakalų” komandos, kuri tik po pratęsimo rezultatu 72:79 (18:21, 12:17, 21:14, 13:12, 8:15) nusileido „Panevėžio” krepšininkams.

Panevėžiečiai startavo spurtu 7:0, tačiau kėlinuko pabaigoje sėkmingo Rolando Matulio ir Aivaro Kiaušo žaidimo dėka vilniečiai ne tik išlygino rezultatą, bet ir persvėrė jį savo naudai (14:12). Vis dėlto po pirmųjų 10 minučių šeimininkai pirmavo 21:18.

Antrojo kėlinuko pradžioje spurtavo svečiai, kurie išsiveržė į priekį 23:21, tačiau „Panevėžio” krepšininkai susigrąžino žaidimo ritmą, o laimėję ketvirčio pabaigą 8:2 po pirmos rungtynių pusės buvo priekyje 38:30.

Po didžiosios pertraukos „Sakalai” užtikrintai ir sėkmingai naudojosi šeimininkų klaidomis puolant krepšį. Sužaidus pusę ketvirčio „Panevėžio” persvara sumažėjo iki minimumo (43:42), o po Eriko Kučiausko tolimo metimo likus vienai minutei vilniečiai susigrąžino pranašumą 51:49. Vis dėlto po trijų kėlinukų „Panevėžys” buvo priekyje 52:51.

Visą ketvirtąjį kėlinuką priekyje kelių taškų skirtumu buvo „Panevėžio” komanda, o likus žaisti tris minutes šeimininkai padidino pranašumą iki 3 taškų (64:61). Daugiau jiems per šį kėlinuką užpulti nepavyko, o „Sakalams” dvitaškį įmetė R.Matulis ir sumažino atsilikimą iki minimumo. Likus žaisti 6 sekundes pergalę rezultatą savo naudai galėjo persverti Erikas Kučiauskas, tačiau tik vienas baudos metimas buvo tikslus ir ekipos turėjo žaisti pratęsimą (64:64).

Permainingai klostėsi ir pratęsimas. Pirmavo ir viena, ir kita ekipos. Likus žaisti pusantros minutės 70:69 pirmavo „Sakalai”, o likus žaisti 50 sekundžių 3 taškų persvarą turėjo jau „Panevėžio” komanda (73:70). Per likusį laiką vilniečiai kelis sykius suklydo, o šeimininkai taikliai atakavo krepšį ir išplėšė pergalę 79:72.

Panevėžiečiai padarė net 31 klaidą ir pataikė vos vieną tritaškį iš 17 (6 % taiklumas), o „Sakalai” – surinko 27 klaidas, o baudos metimus metė tik 61 % taiklumu (22/36).

„Panevėžys”: T.Gaidamavičius 21 (6 rez.perd.), G.Jankauskas 13, V.Tatarūnas ir V.Sirvydis (10 atk.kam.) – po 10, A.Stašaitis 7.

„Sakalai”: R.Matulis 29, E.Kučiauskas 16 (7 atk.kam.), A.Kiaušas 9, N.Strazdauskas 7 (5 per.kam.).

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , .