S.Babrausko vedama „ASK Riga” ekipa nugalėjo šiauliečius

Šeštąjį pralaimėjimą devintose SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) pirmojo diviziono rungtynėse patyrė „Šiaulių” krepšininkai, kurie po sunkios kovos svečiuose rezultatu 71:80 (26:24, 11:23, 22:8, 12:25) nusileido Stepo Babrausko vedamai Rygos „ASK Riga” komandai.

Pirmajame kėlinuke kova vyko taškas į tašką ir nė vienai komandai nepavyko įgyti svaresnio pranašumo. Likus žaisti dvi minutes Latvijos komandai pavyko padidinti persvarą iki 8 taškų (22:14), tačiau po pirmojo kėlinuko pirmavo šiauliečiai (26:24).

Antrajame kėlinuke iniciatyvą perėmė latviai, kurie jau pirmos atakos metu persvėrė rezultatą savo naudai (27:24). Nesunkiai rinkdami taškus „ASK Riga” krepšininkai didino atotrūkį ir prieš pat kėlinuko pabaigą turėjo 12 taškų persvarą (47:35), o po dviejų ketvirčių pirmavo 47:37.

Vis dėlto kovingumu garsėjantys šiauliečiai dar nesiruošė nuleisti rankų. Aktyviai pradėję antrąją rungtynių pusę lietuviai pelnė 11 taškų iš eilės ir susigrąžino pranašumą 48:47.Pirmuosius taškus trečiajame kėlinuke latviai pelnė tik sužaidus daugiau nei 4 minutes. Aikštelėje vyko įnirtinga kova, o kėlinuko pabaigoje sėkmingiau žaidę „Šiauliai” susikrovė 6 taškų pranašumą (57:51), o prieš lemiamą dvikovos atkarpą pirmavo 59:55.

Paskutiniame kėlinuke šiauliečiams nepavyko išlaikyti pranašumo, o „ASK Riga” komanda daugiausiai lietuvių pastangomis išlygino rezultatą (64:64), o Curtis Millage dvitaškis švedė į priekį šeimininkus. Ir toliau sėkmingai žaidę latviai netrukus susikrovė 8 taškų persvarą (72:64), o po dar vienos sėkmingos šeimininkų atkarpos komandas jau skyrė 12 taškų (80:68). Dvikovą latviai laimėjo 80:71.

„ASK Riga”: S.Babrauskas 21, T.Braggsas ir S.Valters – po 14, C.Millage 12, A.Bramlettas 8, M.Andriukaitis 2.

„Šiauliai”: T.Klimavičius 19, A.Čepulis 16, R.Vaičiūnas 13, V.Pauliukėnas 7, A.Mažutis (5 rez.perd.) ir A.Masiulis – po 6.