Kazachstano staigmena Euro-2008 atrankoje

2008 metų Europos čempionato atrankos varžybose šeštadienį kovos vyko visose septyniose grupėse. Didžiausią staigmeną pateikė Serbijos rinktinę įveikusi turnyro debiutantas Kazachstanas, dar kartą savo gerbėjus nuvylė Izraelyje be įvarčių sužaidusi Anglija, taikiai mačą su Rumunija baigė ir Olandija, Europos čempionai graikai nusileido Turkijai, kovą dėl pirmos vietos D grupėje laimėjo Vokietija, o pergales iš favoritų taip pat iškovojo Portugalija, Prancūzija ir Ispanija.

A grupė

Kazachstanas 2 – 1 Serbija

47′ [1 – 0] Kairat Ashirbekov

61′ [2 – 0] Nurbol Zhumaskaliev

68′ [2 – 1] Nikola Zigic

90‘ Nikola Zigic (Serbija) pašalintas iš aikštės

Lenkija 5 – 0 Azerbaidžanas

2′ [1 – 0] Jacek Bak

5′ [2 – 0] Dariusz Dudka

33′ [3 – 0] Wojciech Lobodzinski

58′ [4 – 0] Jacek Krzynowek

84′ [5 – 0] Przemyslaw Kazmierczak

Portugalija 4 – 0 Belgija

53′ [1 – 0] Nuno Gomes

55′ [2 – 0] Cristiano Ronaldo

68‘ [3 – 0] Ricardo Quaresma

75′ [4 – 0] Cristiano Ronaldo

Turnyrinė lentelė:

1. Lenkija 6 4 1 1 11-5 13
2. Suomija 5 3 2 0 7-2 11
3. Portugalija 5 3 1 1 12-3 10
4. Serbija 5 3 1 1 7-3 10
5. Belgija 6 2 1 3 4-7 7
6. Kazachstanas 6 1 2 3 3-8 5
7. Armėnija 4 0 1 3 0-5 1
8. Azerbaidžanas 5 0 1 4 1-13 1

B grupė

Farerų salos 0 – 2 Ukraina

21′ [0 – 1] Volodymyr Yezerskyi

58′ [0 – 2] Oleg Gusev

Škotija 2 – 1 Gruzija

11′ [1 – 0] Kris Boyd

40′ [1 – 1] Shot Arveladze

89′ [2 – 1] Craig Beattie

Lietuva 0 – 1 Prancūzija

73′ [0 – 1] Nicolas Anelka

Turnyrinė lentelė:

1. Prancūzija 5 4 0 1 12-2 12
2. Škotija 5 4 0 1 11-4 12
3. Ukraina 4 3 0 1 7-4 9
4. Italija 4 2 1 1 7-5 7
5. Lietuva 4 1 1 2 3-4 4
6. Gruzija 5 1 0 4 10-11 3
7. Farerų salos 5 0 0 5 0-20 0

C grupė

Moldova 1 – 1 Malta

73′ [0 – 1] George Mallia

85′ [1 – 1] Vitalie Bordian

87′ Sergei Dadu (Moldova) ir Luke Dimech (Malta) pašalinti iš aikštės

Norvegija 1 – 2 Bosnija ir Hercegovina

18′ [0 – 1] Zvjezdan Misimovic

34′ [0 – 2] Zlatan Muslimovic

50′ [1 – 2] John Carew (11m.)

Graikija 1 – 4 Turkija

5′ [1 – 0] Sotirios Kyrgiakos

26′ [1 – 1] Sanli Tuncay

55′ [1 – 2] Gokhan Unal

71′ [1 – 3] Tumer Metin

82′ [1 – 4] Gokdeniz Karadeniz

Turnyrinė lentelė:

1. Turkija 4 4 0 0 12-1 12
2. Graikija 4 3 0 1 7-4 9
3. Bosnija ir Hercegovina 5 2 1 2 10-12 7
4. Norvegija 4 2 0 2 7-4 6
5. Malta 4 1 1 2 5-9 4
6. Vengrija 4 1 0 3 5-8 3
7. Moldova 5 0 2 3 3-11 2

D grupė

Airija 1 – 0 Velsas

39′ [1 – 0] Stephen Ireland

Kipras 1 – 3 Slovakija

45′ [1 – 0] Stathis Aloneftis

54′ [1 – 1] Robert Vittek

67′ [1 – 2] Martin Skrtel

77′ [1 – 3] Martin Jakubko

42′ Michael Morphis (Kipras) pašalintas iš aikštės

Čekija 1 – 2 Vokietija

42′ [0 – 1] Kevin Kuranyi

62′ [0 – 2] Kevin Kuranyi

76′ [1 – 2] Milan Baros

Turnyrinė lentelė:

1. Vokietija 5 4 1 0 21-3 13
2. Čekija 5 3 1 1 14-4 10
3. Airija 6 3 1 2 11-8 10
4. Slovakija 5 3 0 2 15-10 9
5. Kipras 5 1 1 3 9-15 4
6. Velsas 4 1 0 3 5-9 3
7. San Marinas 4 0 0 4 1-27 0

E grupė

Estija 0 – 2 Rusija

66′ [0 – 1] Aleksandr Kerzhakov

78′ [0 – 2] Aleksandr Kerzhakov

Izraelis 0 – 0 Anglija

Kroatija 2 – 1 Makedonija

36′ [0 – 1] Goce Sedloski

58′ [1 – 1] Darijo Srna

88′ [2 – 1] Eduardo Alves Da Silva

68‘ Goce Sedloski (Makedonija) pašalintas iš aikštės

Turnyrinė lentelė:

1. Kroatija 5 4 1 0 15-4 13
2. Rusija 5 3 2 0 7-1 11
3. Anglija 5 2 2 1 6-2 8
4. Izraelis 5 2 2 1 9-6 8
5. Makedonija 6 2 1 3 5-5 7
6. Estija 4 0 0 4 0-6 0
7. Andora 4 0 0 4 1-19 0

F grupė

Lichtenšteinas 1 – 4 Šiaurės Airija

52′ [0 – 1] David Healy

75′ [0 – 2] David Healy

83′ [0 – 3] David Healy

90′ [1 – 3] Franz Burgmeier

90′ [1 – 4] Grant McCann

Ispanija 2 – 1 Danija

34′ [1 – 0] Fernando Morientes

45′ [2 – 0] David Villa

49′ [2 – 1] Michael Gravgaard

19‘ Niclas Jensen (Danija) pašalintas iš aikštės

Turnyrinė lentelė:

1. Švedija 4 4 0 0 8-2 12
2. Šiaurės Airija 5 3 1 1 8-6 10
3. Danija 4 2 1 1 7-2 7
4. Ispanija 4 2 0 2 8-6 6
5. Latvija 3 1 0 2 4-2 3
6. Islandija 4 1 0 3 4-8 3
7. Lichtenšteinas 4 0 0 4 2-15 0

G grupė

Albanija 0 – 0 Slovėnija

Liuksemburgas 1 – 2 Baltarusija

24′ [0 – 1] Timofei Kalachev

54′ [0 – 2] Vitaliy Kutuzov

68′ [1 – 2] Chris Sagramola

Olandija 0 – 0 Rumunija

Turnyrinė lentelė:

1. Olandija 5 3 2 0 7-2 11
2. Bulgarija 4 2 2 0 7-3 8
3. Rumunija 4 2 2 0 7-3 8
4. Baltarusija 5 2 1 2 9-11 7
5. Slovėnija 4 1 1 2 4-7 4
6. Albanija 4 0 2 2 3-6 2
7. Liuksemburgas 4 0 0 4 1-6 0

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.