Pasaulio futbolo čempionate trečiąją vietą iškovojo Vokietijos rinktinė

Pasaulio futbolo čempionato rungtynėse dėl trečiosios vietos pergalę šventė Vokietijos rinktinė, 3:1 (0:0) įveikusi Portugalijos futbolininkus.

Rungtynes aktyviau pradėjo Vokietijos rinktinė – pavojingai atakavo Sebastianas Kehlas, Miroslavas Klose, tačiau po jų smūgių kamuolys praskriejo greta virpsto.

Juergeno Klinsmanno auklėtiniai nesustojo – dar kartą pavojingai smūgiavo S.Kehlas, Lukas Podolski, tačiau patikimai žaidė Portugalijos rinktinės vartininkas Ricardo.

Pirmąjį įvartį Štutgarto „Gottlieb – Daimler” stadione susirinkę aistruoliai išvydo 56 minutę – Vokietijos rinktinės saugas Bastianas Schweinsteigeris galingu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką Ricardo.

Portugalams bėdos nesibaigė – 61 minutę, po B.Schweinsteigerio baudos smūgio, kamuolį į savo vartus pasiuntė Petitas.

B.Schweinsteigerio šou tęsėsi – 78 minutę Vokietijos rinktinės saugas tolimu smūgiu antrą kartą rungtynėse pasiuntė kamuolį į vartus.

Portugalijos rinktinės futbolininkai bandė gelbėtis- pavojingai atakavo Deco, Nuno Gomesas, Cristiano Ronaldo, tačiau vartus patikimai saugojo pirmą kartą šiame čempionate pasirodęs Oliveris Kahnas.

Garbės įvartį portugalai pelnė rungtynių pabaigoje – 88 minutę, po tikslaus Luiso Figo perdavimo, smūgiu galva kamuolį į vartus pasiuntė N.Gomesas.

Naudingiausiu susitikimo žaidėju pripažintas B.Schweinsteigeris.

Geltonos kortelės parodytos: Torstenui Fringsui (7 min.), B.Schweinsteigeriui (78 min., abu – Vokietija); Ricardo Costa (24 min.) ,Costinha (33 min.), Paulo Ferreira (60 min., visi – Portugalija). Rungtynes stebėjo 52 000 žiūrovų.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , .