Žymos archyvas: zygmantovičius

A lygos klubai: žvilgsnis pasibaigus sezonui

Šių metų Lietuvos A lygos futbolo pirmenybės truko kiek ilgiau negu septynis mėnesius: čempionatas startavo balandžio 7-ąją, o finišavo lapkričio 10-ąją. Prisiminkime 10 komandų nueitą kelią 2007 metų sezoną. KAUNAS Kauniečiai vėl apgynė šalies čempionų titulą – aštuntą kartą per … Skaityti toliau

Paskelbta kategorijoje Sportas | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , | Komentuoti

Rekordinis „Kauno“ čempionų titulas

Likus trims turams iki A lygos futbolo pirmenybių pabaigos, „Kauno“ klubas jau nebepavejamas. Apgynę šalies čempionų titulą, kauniečiai auksą per pastaruosius devynis sezonus iškovojo aštuntą kartą. „Kaunas“ tapo Lietuvos futbolo čempionatų, rengiamų nuo 1922 metų, rekordininku. „Kaunas“ aplenkė prieš keletą … Skaityti toliau

Paskelbta kategorijoje Sportas | Žymos: , , , , , , , , | Komentuoti

Futbolo čempionate – intrigų kamuolys

Vakar į Šiaulius rungtyniauti neatvykusiam „Vilniaus“ futbolo klubui turėtų būti įskaitytas pralaimėjimas 0:3. O „Kauno“ ekipos naujajam vyriausiajam treneriui iš Baltarusijos Andrejui Zygmantovičiui Lietuvoje pergalingai debiutuoti nepavyko – šalies čempionų titulą ginantys kauniečiai šeštadienį namie A lygos pirmenybių XVII turo … Skaityti toliau

Paskelbta kategorijoje Sportas | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , | Komentuoti

„Kauno“ klube – vėl trenerių kaita

Šalies futbolo čempionų titulą ginančiam „Kauno“ klubui šį sezoną vadovaus jau trečias treneris iš užsienio. O Virginijus Liubšys atsisakė pasiūlymo grįžti į Panevėžio „Ekrano“ vyriausiojo trenerio postą. „Kauno“ futbolininkams jau šią savaitę ketinama pristatyti naują strategą iš Baltarusijos Andrejų Zygmantovičių. … Skaityti toliau