Žymos archyvas: zygmantovičius

A lygos klubai: žvilgsnis pasibaigus sezonui

Šių metų Lietuvos A lygos futbolo pirmenybės truko kiek ilgiau negu septynis mėnesius: čempionatas startavo balandžio 7-ąją, o finišavo lapkričio 10-ąją. Prisiminkime 10 komandų nueitą kelią 2007 metų sezoną. KAUNAS Kauniečiai vėl apgynė šalies čempionų … Skaityti toliau

Paskelbta kategorijoje Sportas | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , | Komentuoti

Rekordinis „Kauno“ čempionų titulas

Likus trims turams iki A lygos futbolo pirmenybių pabaigos, „Kauno“ klubas jau nebepavejamas. Apgynę šalies čempionų titulą, kauniečiai auksą per pastaruosius devynis sezonus iškovojo aštuntą kartą. „Kaunas“ tapo Lietuvos futbolo čempionatų, rengiamų nuo 1922 metų, … Skaityti toliau

Paskelbta kategorijoje Sportas | Žymos: , , , , , , , , | Komentuoti

Futbolo čempionate – intrigų kamuolys

Vakar į Šiaulius rungtyniauti neatvykusiam „Vilniaus“ futbolo klubui turėtų būti įskaitytas pralaimėjimas 0:3. O „Kauno“ ekipos naujajam vyriausiajam treneriui iš Baltarusijos Andrejui Zygmantovičiui Lietuvoje pergalingai debiutuoti nepavyko – šalies čempionų titulą ginantys kauniečiai šeštadienį namie … Skaityti toliau

Paskelbta kategorijoje Sportas | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , | Komentuoti

„Kauno“ klube – vėl trenerių kaita

Šalies futbolo čempionų titulą ginančiam „Kauno“ klubui šį sezoną vadovaus jau trečias treneris iš užsienio. O Virginijus Liubšys atsisakė pasiūlymo grįžti į Panevėžio „Ekrano“ vyriausiojo trenerio postą. „Kauno“ futbolininkams jau šią savaitę ketinama pristatyti naują … Skaityti toliau